1x01 - Pilot (Sen o jiném životě):

Oddělení pohřešovaných osob řeší za pomoci nováčka Martina případ zmizelé dívky Maggie. Během pátrání se objevuje několik možných verzí, od útěku, fingovaného únosu, pravého únosu až po vraždu, a také několik možných podezřelých, bývalý milenec Brian, otec Paul a další bývalý přítel Tom. Nakonec se ukáže, že brala kokain a chtěla odjet do Nepálu?

1x02 - Birthday Boy (Synovy narozeniny):

Pátrá se po zmizelém jedenáctiletém Gabovi, který se otci ztratil v metru. Ukáže se, že se neztratil, ale utekl, z frajeřiny ztloukl korejského prodavače a pak se bál domů a tak se upnul ke svému údajnému pravému otci, protože - jak zjistil, byl adoptovaný, a naletěl pedofilovi, který na své internetové stránce nabízel hledání pravých otců, za něž se pak sám vydával. Jackova jednotka ale zasáhla v pravý čas a v Santa Fé pedofila Darrena lapila.

1x03 - He Saw, She Saw (On a ona):

Z parkoviště unesou bohatou Emily, ženu developera Duncana. Pátrací tým nejdřív podezírá Duncana, protože má finanční problémy i problémy v manželství, ale ukáže se, že únos vymyslel pracovník pošty Brad a jeho kámoš Stan ze školy kvůli výkupnému. Ale Brad se do Emily zamiloval, a chtěl couvnout, s čímž Stan nesouhlasil A naši agenti FBI nakonec za pomoci Brada zachrání nezraněnou Emily a možná i její manželství.

1x04 - Between the Cracks (Sen o jiném životě):

Na FBI je nahlášeno zmizení devatenáctileté začínající modelky Eve Clearyové. Na začátku vyšetřování nemají agenti FBI žádné informace o tom, kdy, kde a proč Eve zmizela. Také nemají žádné informace o její rodině a přátelích. Postupně zjišťují, že se Eve Clearová ve skutečnosti jmenuje Becky Radowská a že před dvěma lety utekla z domova a skrývá se po falešným jménem. Další stopy přivádí FBI k majiteli modelingové agentury, k bosenskému emigrantovi Goranovi Davitzovi. Goran pozve Eve a její přítelkyni Rinu do nočního klubu Argon odkud je odváží na party filmového producenta Victora Fallona pod záminkou práce u filmu. Ve skutečnosti se však jedná o prostituci, což dívky netuší. Eve odmítá účast na sexuálních hrátkách a z hotelu odchází. Ještě toho večera se snaží dostat za svým přítelem na autobusové nádraží a vrátit se s ním zpátky domů. Má ale smůlu, vběhne do cesty nočnímu taxíku a umírá. Zdá se, že nikomu nechybí, ani rodině, ani přátelům, nikomu. Policie ji totiž identifikovala podle falešného dokladu na jméno Betty Johnson, který měla u sebe. A FBI hledá Becky Radowskou.

1x05 - Suspect (Podezřelý):

Sedmnáctiletý student druhého ročníku Spauldingovy akademie, Andy Deaver, zmizí při cestě ze školy domů. FBI rozbíhá vyšetřování a hlavním podezřelým se stává ředitel akademie, Graham Spaulding, který viděl Andyho jako poslední a jehož otisky prstů se najdou v autě zmizelého. Spaulding je sledován a na základě důvodného podezření jeden z agentů vniká bez povolení k domovní prohlídce do Spauldingova domu. V temné komoře nalézá album obsahující pornografické fotografie nezletilých chlapců. Jelikož bylo album odneseno z domu nezákonně, nelze jej považovat za důkazní materiál. Vše ale nasvědčuje tomu, že zmizení má na svědomí Spaulding a navíc policie odhaluje další případy zmizení a neobjasněných vražd, se kterými má podezřelý jisté spojitost. FBI věří, že je Andy stále naživu a z vyšetřování se stává hra o čas. Jeden ze studentů podá na Spauldinga trestní oznámení za zneužívání a Spaulding je zatčen. Podaří se nalézt Andyho živého?

1x06 - Silent Partner (Tichý společník):

Zeť bohatého finančníka z New Yorku, Patrick Kent, zmizí za podivných okolností z letiště několik málo minut před odletem ze San Diega, kam odlétal každý měsíc a vedl pobočku tchánovy společnosti. FBI rozbíhá pátrání. Kentova žena ani jeho tchán nemají ponětí kam zmizel. Dva agenti FBI jsou vysláni přímo do San Diega. Hned po příletu zjišťují, že byl Kent sledován dvěma neznámými muži. Přichází také na to, že Kent už delší dobu nebydlí ve firemním apartmá, ale podle výpisů z Kentovy kreditní karty odhalí, kde se zdržoval, a také to, že se Kent v San Diegu podruhé oženil. Zpátky v New Yorku FBI nachází prvního záhadného muže, který sledoval Kenta v San Diegu na příkaz jeho tchána, jenž Kenta podezřívá z prodeje firemních informací konkurenci?

1x07 - Snatch Back (Únos):

V Central Parku se ztratí tříletá dcera státní prokurátorky. Prvním podezřelým se stává muž, který prokurátorku slovně napadl před budovou soudu týden před zmizením její dcery. Další podezřelou je bývalá milenka manžela prokurátorky. A třetí podezřelou se stává chůva, která se v den zmizení o holčičku starala. FBI však postupně zjišťuje, že ani jeden z těchto podezřelých nemá s únosem nic společného. Mezitím se prokurátorce ozývá člověk požadující výkupné za její dceru. FBI ho při předávání výkupného zajistí, avšak ani tenhle člověk holčičku nemá. Na fotografiích z parku, které tam v den únosu pořídil školní fotograf, FBI objevuje neznámou ženu s kočárkem. FBI napadá, že se únosce mohl splést a že odvedl nesprávnou holčičku. Vyšetřují tedy rodiče holčičky, se kterou si unesená v den únosu hrála na pískovišti. A zjišťují zajímavé věci?

1x08 - Little Big Man (Malý velký muž):

Pátrá se po Williamovi - zmizelém černošském chlapc. Ukáže se, že ho jeho starší bratr Aaron zatáhl do loupeže v obchodě s pečivem, který ovšem sloužil také jako místo prodeje drog ? kluci ukradnou tašku s 25 000 dolary, ale při útěku policajt Ellis smrtelně postřelí Aaronova kamaráda Reida a uvidí taky Williama. Aaron v zájmu záchrany Williamova života přestrojí svého bratra za Reida. Jack s ostatními Williama na poslední chvíli zachrání z Ellisových rukou.

1x09 - In Extremis (Okamžik smrti):

Vyšetřuje se zmizení frustrovaného saúdskoarabského doktora Anwara Samira, zklamaného v kariéře i v lásce. Do pátrání se zapojí i protiteroristická jednotka. Ukáže se, že Anwar měl ještě frustrovanějšího přítele Kamala, který opravdu vyrobil bombu a uložil ji na kolej ? Samir ho v sebeobraně zabil a chtěl varovat studenty před bombou, ale v nastalé situaci ho ostřelovač z protiteroristického komanda zastřelil.

1x10 - Midnight Sun (Půlnoční slunce):

Nekonfliktní majitel čistírny v malém městě Smithtown, Greg Prichard, zmizí i se svou šestiletou dcerou Kylou. Greg je příkladným otcem i občanem a ve Smithtownu trénuje dětskou basebalovou ligu. Na základě Gregova čísla sociálního pojištění FBI zjišťuje, že před rokem 1990 nikdo jménem Greg Prichard neexistoval. FBI také objeví ženu, která by mohla být Gregovou milenkou a s níž pravděpodobně utekl. Podle účtu, který ta žena zaplatila svou kreditní kartou, však zjistí, že je Gregovým kontaktem z programu na ochranu svědků. Podle spisů byl Greg náhodným svědkem nájemné vraždy a v soudním procesu figuroval jako svědek. Greg získal novou identitu a začal nový život. Po letech je proces s nájemnými vrahy obnoven a policie potřebuje, aby Greg znovu svědčil. Greg odmítá a policie se ho snaží přimět lstí. Pošle za ním dva policisty oblečené do dlouhých kabátů, které Greg považuje za mafiánské zabijáky. Greg utíká a FBI po něm vyhlašuje pátrání. Jeho obličej je ve všech televizních stanicích a skutečná mafie ho začne opravdu hledat?

1x11 - Maple Street (Javorová ulice):

V městečku Ravenswood zmizí cestou do školy třináctiletá školačka Annie Millerová. FBI najde u silnice jen její videokameru. Z poškozeného záznamu lze pouze vyčíst, že k někomu nastoupila do auta a že došlo k zápasu. FBI rozbíhá vyšetřování. Den po Annie však zmizí i její kamarádka Siobhan Arinterová. Podezřelým se stává rodinný přítel Derek Trainor, který na dobu zmizení Annie nemá prokázané alibi a v jehož domě se našlo čerstvě vyprané Annino spodní prádlo. Annie je nalezena mrtvá. Je zřejmé, že byla sexuálně zneužita a posléze uškrcena. Podezřelým číslo dvě se stává zaměstnanec Siobhanina otce, Miguel Gonzalez, za jehož domem byla nalezena Annina bota a její náramek byl objeven v jeho pracovní skříňce. Podle videozáznamů, které obě dívky pořizovaly, však FBI přichází ještě na třetího podezřelého?

1x12 - Underground Railroad (Podzemní dráha):

Ztratí se těhotná žena automechanika Paula. Ukáže se, že se rozhodla utéct od násilnického manžela za pomoci tajné podzemní sítě, která týraným ženám umožní získat novou identitu. Zuřivý Paul je jí ale na stopě, a jen díky zásahu Vivian nedojde k násilí, Paul je zajištěn a Kathy šťastně porodí.

1x13 - Hang On to Me (Opři se o mne):

Ztratí se Chet Collins, který se během šestiletého pátrání po ztraceném synovi Seanovi spřátelí s Jackem. Chet konečně našel stopu. Stejně jako tým z FBI, který jde v jeho stopách. Malý Sean byl unesený kvůli adopci, která se nepovedla, neboť prostředník zemřel při dopravní nehodě, takže skončil v dětském domově.

1x14 - The Friendly Skies (Bezpečný let):

Pohřešuje se letuška Linda, je nalezeno její auto se stopami krve na sedadle. Zpočátku se zdá, že jde sériovou vraždu, kterou spáchal Richard Morgan, seznamující se s ženami přes internet, ale pak se ukáže , že Linda měla poměr se svým psychologem Morrisonem, jehož žena velmi žárlila a taky se znala s Morganovým psychologem, od kterého znala podrobnosti Morganovy první vraždy. Oba manželé se při výslechu vzájemně kryjí, manžel to trochu hází na svou ženu?

1x15 - There Goes the Bride (Přichází nevěsta):

Během velkolepé svatby je unesena nevěsta Audrey, ženich Charlie ji zničen. Vyšetřování ukáže, že Audrey měla poněkud divoké mládí, které bylo ovšem způsobeno tím, že ji jako děvče někdo zneužíval. Pachatel se teď bojí prozrazení a proto si najal muže, který měl Audrey zabít. To mu ale nevyšlo?

1x16 - Clare de Lune (Vzpomínky z dětství):

Šestnáctiletá Clare Metcalfová zmizí záhadným způsobem z psychiatrické léčebny. FBI postupným pátráním odhaluje, že se stala svědkem rvačky mezi jejím otcem a dvěma zaměstnanci konkurenční stavební firmy, při níž jeden z dělníků propadl nedostavěnou schodištní šachtou. Pohled na padajícího člověka v Clare vyvolal zasuté vzpomínky z dětství, kdy její matka spáchala za velmi podivných a nejasných okolností sebevraždu. Tato událost v ní vyvolala psychotickou krizi a Clare musela být hospitalizována. Začíná být přesvědčena o tom, že její matku zabil její otec, stejným způsobem jako dělníka na staveništi. Přesvědčí ošetřovatele i svého přítele, aby ji dopomohli k útěku, což se jí podaří. Odjíždí na staveniště, aby se dopátrala důkazů, ale zjišťuje, že to, co tam tehdy viděla, byly jen její představy a že její otec vrahem není.

1x17 - Kam Li (Kam Li):

Podplukovník americké armády John ?Bull? Carver, veterán válek ve Vietnamu, Kuvajtu a Afghánistánu, slaví v hotelu v Atlantic City svůj odchod do výslužby po čtyřiatřiceti letech aktivní služby. V jednu chvíli z oslavy odejde a už se nevrátí. FBI během pátrání odhaluje, že Carver za války ve Vietnamu zabil seržanta Lewise, který ho přistihl jak znásilňuje vietnamskou dívku. Carver tehdy svému veliteli oznámil, že Lewise zabil nepřátelský ostřelovač a vymyslel si, že ve vesnici bylo skladiště zbraní. Velitel nařídil vzdušný útok a Carver tak snadno zahladil stopy. Avšak člověk, který tenkrát ve Vietnamu podpořil Carverovu verzi o existenci skladiště zbraní a kterého celé ty roky mučilo svědomí, se po letech ke svému činu doznává kamarádovi z války. Rozhodnou se, že smrt seržanta Lewise potrestají. Uspořádají proto oslavu Carverova odchodu do výslužby a během večera ho vylákají do jeho hotelového pokoje, kde je konečně za svůj čin po zásluze potrestán.

1x18 - The Source (Zdroj):

Ztratí se reportérka Delia Riversová, Jackova známá. Byla na stopě Freddyho Cattana, obchodníka s heroinem, a informace o něm jí poskytoval neznámý zdroj z jeho těsného okolí. Vyšetřovatelé zjistí, že je to Freddyho právník Paul, zjistí také, že Freddy zastrašoval zástupce státního návladního Wilkinse (zabil mu ženu), který pak zmanipuloval vyšetřování několika hrdelních případů, a dokonce vyhrožoval i Jackově ženě a dětem?

1x19 - Victory for Humanity (Vítězství pro lidskost):

Zmizí učitel střední školy, bohatý Josh Abrams. Nejprve se zdá, že ho zabil otec studentky Terri, ale nakonec se ukáže, že šlo o složitě promyšlený plán samotné Terri, jak utéct - a se sto tisícem dolarů navrch ? od brutálního otce. Podfoukne jak jeho, tak zástupce ředitele školy Wesmara, svého bratra Cala, a nakonec i idealistického, poprvé zamilovaného Joshe, a sama odjíždí do Kanady.

1x20 - No Mas (Už dost):

Několik minut před zahájením boxerského utkání o mistrovský titul zmizí boxer Dante Jones ze své šatny. Zápas je odvolán a FBI zahajuje pátrání. Vychází najevo, že kromě Danteho není k nalezení také jeho bratr André. Agenti FBI postupně celou záležitost rozkrývají a odhalují příčiny zmizení obou bratrů. Dante je velmi úspěšný a nadějný boxer s šancí na získání titulu mistra. Jeho bratr André je jeho pravým opakem, má problémy s drogami a prohrává v sázkách obrovské částky, které za něj hradí Dante. Pro Andrého je stále těžší vyniknout a vymanit se ze stínu bratrova úspěchu. Rozhodne se vydělat na bratrově kariéře a Danteho první velký zápas prodá. Dante má na oplátku získat titul v dalším utkání, ale opak je pravdou. Dante ztrácí dva roky a přichází téměř o všechno. Když se Dante znovu dostane na špičku a má nejlepší vyhlídky na získání titulu, André Danteho rozhodující zápas opět prodá. Tentokrát ale bez bratrova vědomí. Večer před zápasem se to Dante doví a mezi bratry dojde k hádce. Přítomna je i jejich matka, která se rozhodne situaci vyřešit.

1x21 - Are You Now Or Have You Ever Been? (Ať hodí kamenem):

Na základě intervence Martinova otce, který se snaží chránit syna, chce vedení FBI odstranit Jacka kvůli chybám v případu smrti Anwara Samira (ep. 9) a pošle do newyorské kanceláře inspekčního agenta Farella, aby vyslechl celý tým - a zároveň probíhá soudní proces s pedofilem Spauldingem (ep. 5) ? v průběhu pátrání po jeho oběti Andym udělal pátrací tým taky několik právních chyb. Na Martinův zásah je inspekční vyšetřování zastaveno, znechucený Jack zůstává, ovšem soud se Spauldingem nevyhrál, pedofil je na základě rozhodnutí soudu propuštěn.

1x22 - Fall Out Part 1 (Dopad 1. část):

Je unesena majitelka zprostředkovatelny práce Sydney. FBI zjistí, že pravděpodobným pachatelem je Barry Mashburn, jehož žena pracující u Sydney jako sekretářka, zemřela 11. září ve WTC. Barry žádá výkupné, ale předání se nepovede a Mashburn bere sedm zákazníků knihkupectví, včetne Sam, jako rukojmí. Jack vyjednává, Barry neřekne, kde je Sydney, které vyčítá smrt své ženy, ale pustí dvě rukojmí. Jeden z rukojmích se pokusí Barryho zneškodnit, a vyjde náhodný výstřel...

1x23 - Fall Out Part 2 (Dopad 2. část):

Při nezdařeném předání výkupného zadrží labilní Barry Mashburn v knihkupectví šest rukojmí, včetně Samanthy, která je při potyčce postřelená, Jack se s ní vymění, podaří se mu navázat s Barrym kontakt a ten postupně propustí všechny rukojmí. Pak řekne Jackovi, kde je Sydney, které nedokázal odpustit, že nebyla 11. 9. ve WTC, a zůstala na rozdíl od jeho ženy naživu?

2x01 - The Bus (Autobus):

V bohaté čtvrti je unesený školní autobus s 13 dětmi ze střední školy. Na základě anonymního tipu je autobus nalezen a v něm jeden z unesených Johnny, který tvrdí, že autobus unesli zpovykaní Doug a Richard Carollovi. Jejich otec nespolupracuje. Ukazuje se, že v autobuse byli i jiní muži a že děti teď sedí v nějaké skříňovém náklaďáku a dochází jim vzduch. Únosci chtějí 5 milionů. Vyšetřovací tým je s penězi na místě, ale byl to jen trik, jak odpoutat jejich pozornost od pana Carolla, který měl dát únoscům milion. Při předání dojde k potyčce a Samantha zastřelí oba únosce. Jedním z nich je Ned, podnájmeník z domu Johnnyho frustrované matky ? spolupachatelky únosu, která řekne, kde děti jsou, a ty se v pořádku vrátí k rodičům.

2x02 - Revelations (Zjevení):

Tým pátrá po pohřešovaném knězi, těžce nemocném otci Stephensovi, neboť se pro něj našel dárce jater. Přitom odhalí porušení celibátu u jiného kněze a také to, že otec Stephens kdysi dávno vyráběl a prodával drogy. Tehdy jedné noci policie chytila jeho parťáka Doyla, Stephensovi se podařilo ujet i se čtyřiceti tisíci dolary, jenže cestou měl autonehodu a odjel od smrtelně zraněného mladíka Alexe. Pak se obrátil k víře, stal se knězem a snažil se vykoupit svůj hřích, peníze z drog věnoval na charitu, staral se o mládež, dostal Doyla z vězení ? ale po jedné autonehodě, kde dával poslední pomazání jisté ženě, měl zjevení ? vydal se na Floridu, aby vše pověděl rodičům mrtvého Alexe, a pak se rozhodl zemřít ? odmítl transplantaci, i když ho Jack našel včas.

2x03 - Confidence (Důvěra):

Z večírku zmizí krásná Whitney, podnikatelka a snoubenka bohatého Christophera Mayese. Během pátrání se zjistí, že to byla podvodnice vystupující pod falešným jménem a organizátorka podvodu typu ?letadla?. Tým vypátrá jejího společníka, kriminálníka Lucase Vohlanda. Pak se zjistí, že její snoubenec se s ní po jejím zmizení sešel a půjčil jí pro Vohlanda šest set tisíc dolarů, aby se vyplatila a nemusela už dál podfukařit. Jenže pak je nalezena zavražděna v hotelovém pokoji v Saratoze, podezření padne na Vohlanda, který tam s ní byl viděn, ale ten to odmítá. Danny jde za Christopherem a obviní ho, že vraždu spáchal on.

2x04 - Prodigy (Zázračné dítě):

Před koncertem se ztratí mladá zázračná houslistka Nataša. Tým zjistí, že z celkové přepracovanosti chystala útěk do Mexika s vyléčeným narkomanem Shanem, synem svého manažera. Jenže ještě předtím ji unesl její skutečný otec, který jezdil na všechny její koncerty a chtěl, aby vedla normálnější život. Otec také prodal za těžké peníze její cenné housle. Jenže otci taky utekla, i s penězi. Nakonec ji našli se Shanem, když se nabourali na dálnici.

2x05 - Copycat (Kopie):

Jack Malone vyšetřuje únos matky tří dětí Doris. Provedení se shoduje se sérií únosů a vražd žen, které Jack vyšetřoval před dvanácti lety. Přes jejich pachatele Randyho, který sedí v base, zjistí Jack, že za tím je Spaulding, kterého kdysi nechal odsoudit za pedofilství a zničil tím jeho kariéru ředitele školy. Spaulding stále uniká, ale nakonec ho Jack chytí a zachrání i Doris, kterou chtěl Spaulding udusit v autě vyfukovými plyny.

2x06 - Our Sons and Daughters (Synové a dcery):

Ztratí se student Ethan Sawyer ze slušné rodiny, Jack za pomoci tamního šerifa Demorea zjistí souvislost s údajným znásilněním Jennifer Nortonové a také s nevázanými mejdany v domě Ethanova nejlepšího kamaráda Alexe. Ukáže se, že žádné znásilnění nebylo, Jen šla na mejdan a měla tam styk s mnoha partnery, aby se pomstila Ethanovi, s nímž chodila a o kterém jí kámoška Vicki na Alexovo přání řekla, že jí byl nevěrný. Ale ani závistivý Alex nic Ethanovi neudělal?

2x07 - A Tree Falls (Americký sen):

Na ulici je unesen desetiletý Nelson Rodriguez, syn nelegálních imigrantů z Guatemaly. Tým nejprve podezírá převaděče (kojota) Reyese, který používá k vymáhání dluhů za převedení hnusné prostředky ? uřezání uší dětem a jejich zabití. Rozlícený Martin se neovládne a během výslechu ho na místě zastřelí. Nakonec promluví Nelsonův bratr Teo ? malý Nelson ukradl peníze na zaplacení rodinných dluhů Teovu šéfovi, podloudníkovi s auty Smallsovi, který si ale myslel, že mu je vzal Teo, sebral Nelsona, zavřel ho u sebe a vyhrožoval Teovi, že ho zabije, jestli mu Teo neukradne nový mercedes...

2x08 - Trip Box (Žháři):

Během hašení požáru skladiště je těžce raněn hasič Billy a krátce potom se ztratí kapitán Scott, vzorný hasič a kamarád. Ukáže se, že požár byl úmyslně založený Gusem (synem velitele hasičů) a Billym, se Scottovým tichým souhlasem ? kvůli penězům, neboť Gus byl hazardní hráč a dlužil hodně peněz, jenže se to vymklo z ruky... Zároveň probíhá šetření zastřelení převaděče Reyese z minulého dílu ? ukazují se rozpory ve výpovědích, ale Vivian nechce měnit výpověď, a tak lžou s Martinem dál.

2x09 - Moving On (Jít dál):

Ztratí se vynikající lékařka Lianna Sardová, ukáže se, že jako malá měla dceru, kterou dala k adopci, a když se s ní teď rozhodla navázat spojení, využila toho narkomanka z adopční agentury Michelle a vydávala se za její dceru, aby jí využila a získala peníze. Jenže pak Liannu zachránila a zastřelila svého sjetého přítele, když se jí pokusil uškrtit a obě ženy jsou na útěku?

2x10 - Coming Home (Návrat domů):

Z třídního srazu zmizí po deseti letech úspěšný novomanžel Luke Horton. Tým zjistí, že byl tajným gayem, který se po srazu rozhodl vyjít s pravdou ven ? jenže to nemohla snést manželka jeho milence a šéfa, Tina, která se nabídla, že ho sveze domů?

2x11 - Exposure (Odhalení):

Ztratí se bulvární fotograf Brian. Při pátrání po něm se zjistí, že se snažil přestat s focením celebrit a hodlal dělat něco pořádného ? na zakázku Melindy z ekologického sdružení Zachránci planety (Rescue Planet) vyfotil, jak velká firma vypouští znečištěné odpadní vody ze své slévárny v Ashtonu do městské kanalizace, potažmo do řeky, z níž dostalo rakovinu 26 místních dětí. Jenže Melinda mu řekne, že se stejně nic nestane, a tak se rozhodne jít po řediteli firmy sám. Jede ho vyfotit s milenkou do jeho chaty, aby ho pak mohl vydírat, jenže přitom spadne do rokle, odkud ho zachrání až tým detektivů.

2x12 - Hawks and Handsaws (Jiná logika):

Ztratí se mladý trestní obhájce Joe Gibson, který trpí paranoidní schizofrenií. Zhoršení jeho stavu prý má na svědomí jakýsi nevyřešený případ. Situace se dramatizuje, když se zjistí, že Joe unesl dcerušku své šéfky, kterou považuje za Alici, která se stala před dvěma lety obětí pedofila Watkinse, jehož Gibson nedávno zastupoval. Policie pak objeví Joea potulujícího se po dálnici. V nemocnici Jack pronikne do Joeovy deformované logiky, podaří se mu rozplést nitky a zjistí, že Sophie musí být tam, kde je mrtvé Alicino tělo ? a trikem se mu podaří přimět Watkinse, aby agenty přivedl až na místo činu.

2x13 - Life Rules (Pravidla života):

Cestou na letiště zmizí guru svépomocných nauk Will Sterling. Tým zjistí, že není Will Sterling (který leží šest let v kómatu v nemocnici), ale ve skutečnosti to je Paul Moskovitz a že mozkem jeho podniku je jeho bratr Gary, cítící se ohrožený rostoucí Paulovou oblibou. Gary proto využije Paulova hloupého plánu na fingování vlastního únosu (za pomoci dvou z jejich ?nevlastních? kriminálních bratrů Carlose a Reese), aby se ho jednou provždy zbavil. Přeplatí Reese, aby Paula zabil ? jenže Jack a tým vše odhalí včas a všichni povedení bratři putují za mříže.

2x14 - The Line (V první linii):

Po přestřelce se ztratí kauční ručitelka a bývalá policistka Jesse. Během pátrání tým zjistí, že byla předtím obviněna z podstrčení zbraně pachateli, a proto odešla od policie a rozešla se s přítelem Markem. Jenže se ukáže, že byla na stopě zkorumpovaným policistům Mulcahymu a Lowneymu, kteří řekli Markovi, aby ji zlikvidoval, jenže Jesse se z toho dostala a stihla varovat i gangstera Seana Purcella, kterého chtěl Mulcahy zastřelit, neb ho předtím falešně obvinil z vraždy policisty Dalea Elliota, kterého ale zastřelil sám. Všechno dobře dopadne a Jack pozve Jesse do FBI!

2x15 - Wannabe (Včelí královna):

Ze školy uprostřed vyučování zmizí dvanáctiletý Eric, nejprve to vypadá na únos. Agenti ovšem zjistí, že Eric byl dlouhodobě obětí šikany, která vyvrcholila den předtím jeho zostuzením partou třídních krasavic v čele s jeho idolem Brandee, které ho vyfotily nahého ve stáji a tuto fotku rozeslaly všem ve škole. Takže se ukáže, že Eric nebyl unesený, ale sám utekl, a ze zoufalství se nakonec večer pokusil oběsit se na dvoře Brandeeina domu.

2x16 - Risen (Vzkříšení):

Objeví se nová stopa ve čtyři roky starém případu zmizení osmnáctileté Jessicy Raabové ? na základě otisku prstů z jejího bytu se hlavně zásluhou Vivian zjistí, že Jessica se živila, když ji matka Noreen vyhodila z domu, jako prostitutka se zvrácenými sklony, ale také se začala léčit ze závislosti na sexu, a v den, kdy údajně zmizela, vstoupila s kamarádem do podivné sekty. Po třech letech se jí podařilo utéct, když odhalila, že ji jako malou holčičku zneužíval vlastní otec. Postavila se na vlastní nohy a minulost nechala za sebou?

2x17 - Gung Ho (Návrat domů):

Ztratí se vojín Kevin, který přijel na zdravotní dovolenou z Iráku, nejdřív se zdá, že to souvisí s divnými okolnostmi přestřelky v Tikrítu, při níž se Kevin málem nechal zastřelit, ale pak se ukáže, že se Kevin rozhodl řešit svoji neutěšenou finanční situaci a získat zpátky svoji snoubenku Sáru tím, že vykrade se spolubojovníkem Chuckem banku. Jenže při tom zastřelí policistku, a je na útěku ? pak se vrátí domů za Sárou, FBI a policajti obklíčí dům, a on vyjde s pistolí bez zásobníku ven a nechá se zastřelit.

2x18 - Legacy (Odkaz):

Jednoho večera zmizí George, nezaměstnaný otec rodiny. Během pátrání se odkrývají bolestná rodinná tajemství ? drogová závislost syna, matčino dávné znásilnění, hádky rodičů, ale o případ domácího násilí nejde. Nakonec se ukáže, že v onen večer nejprve matka zabila ve svém salónu drogového dealera svého syna, který ji obtěžoval ? otec George odklidil mrtvolu a umyl krev a pak šel do baru, kde zrovna uviděl chlapa jménem Ray Logan, který před osmi lety znásilnil jeho ženu, sledoval ho a rozhodl se ho zabít ? Jack a ostatní ho našli v Loganově doupěti těžce zraněného, Logan nepřežil.

2x19 - Doppelgänger (Dvojník):

Ztratí se přítelkyně Julie manažera útulku pro bezdomovce Grega. Brzy se ukáže, že byla zabita po večírku na rozloučenou před cestou na půlroční stáž. Od počátku důkazy ukazují důkazy na Grege. Martin ale předpokládá, že vrahem je spíš jeho dvojče Rick. Jenže Rick a Greg jsou jednovaječná dvojčata se stejnou DNA, takže jednomu z nich není možno dokázat vraždu, a Rick navíc zpracoval Grega, aby si myslel, že v opilosti Julii zavraždil?

2x20 - Shadows (Stíny):

Ztratí se Martinova teta Bonnie, ošetřovatelka s údajně vyléčenou rakovinou. Při pátrání se zjistí, že rakovina postupuje a Bonini zbývá pár měsíců, o čemž rodině nic neřekla ? takže to vypadá na sebevraždu. Zjistí se také, že jako ošetřovatelka prováděla euthanasii lidem v konečné fázi rakoviny ? a nakonec ji najdou živou na verandě domu jejího bývalého lékaře, kde upadla do komatu, neboť jí selhaly ledviny.

2x21 - Two Families (Dvě rodiny):

V cele smrti čeká Ricky Wilson, který má být po jedenácti letech popraven za trojnásobnou vraždu, kterou údajně spáchal ve večerce. Jeho otec Mark, který se vždy snažil dokázat jeho nevinu, se najednou tři dny před popravou ztratí. Tým zjistí, že byl na stopě odhalení, že vraždy spáchal Hammond, kterého zmlátil ? neboť dcera obětí přepadení Jesse Hyattová, tehdy pětiletá, mu sdělila, že viděla dva lupiče. Ukáže se, že Marka Wilsona praštil do hlavy a schoval do sklepa Jessin strýc Bill, který nedokázal snést, aby byla Rickyho poprava znova odložena. Mark je zachráněn, ale pomůžou nové důkazy k revokování procesu a odvrácení popravy za pět minut dvanáct?

2x22 - The Season (Sezóna):

Ztratí se fotbalový trenér Jim Cooper, který právě dostal padáka. Podezření padá na různé osoby, dokonce i na jeho syna Patricka, o němž neměl ponětí a kterého také začal trénovat, na žárlivého ředitele, s jehož ženou spal, ale nakonec se ukáže, že to byl někdo úplně jiný. Jackova žena Maria byla povýšena do Chicaga, a Jack se rozhodl, že pojede s ní a stane se řadovým terénním agentem.

2x23 - Lost and Found (Ztráty a nálezy):

Šestnáctiletá adoptovaná Serene na internetu zjistí, že byla ve třech letech unesena a že po ní pátrali. Tým zjistí, že její původní matka byla narkomanka, a když se šla léčit, dostala se její dcera Serene k chudým pěstounům, odkud ji unesl její biologický otec, recidivista Kraus, jenže péči nezvládal, a proto ji přes kupčícího adopčního agenta Portera prodal k adopci rodině bohatých Barnesových. Jack též oznamuje svůj odchod do Chicaga, všichni jsou zničení, hlavně Samantha.

2x24 - Bait (Návnada):

Jackův údajně poslední případ. Z jachty je unesena rodina miliardáře Palmera, ukáže se, že nejde o peníze, ale že únosci hledali na jachtě ukryté pašované diamanty, ale někdo je předešel, pytlík s diamanty našel opravář a prodal je silně pod cenou. Jack předhodí únoscům návnadu, a oni se chytí do pasti a rukojmí jsou osvobozena. Zároveň je Vivian povýšena na Jackovo místo, Sam se sbližuje s Martinem, Jack balí, ale na konci mu manželka řekne, že s ním do Chicaga nechce, nýbrž se chce rozvést!

3x01 - In the Dark (Ve tmě):

Slepou Kelly a její instruktorku mobility Luisu unesou neznámí muži z tábořiště v lesích. Tým se brzy dozvídá, že jedním z únosců byl zakomplexovaný mladík Trent ? číšník z restaurace, kam Kelly před oslepnutím chodila. Pak se na silnici dvě stě kilometrů od tábořiště objeví Kelly, které se podařilo najít cestu do civilizace od chaty, kde druhý muž, Trentův spolupracovník Lott, znásilnil Luisu. Zadržený Trent a Kelly mocně napomohou k dohledání místa, kde chata stojí a k záchraně Luisy. Jack už ví, že Maria chce děti do své péče v Chicagu, aby je mohl žádat zpátky, musí získat zpět své staré místo.

3x02 - Thou Shalt Not (Nezabiješ?):

Zmizí pomocná ošetřovatelka Maureen. Tým zjistí, že před patnácti lety, tehdy ještě pod jménem Lillian Dillardová, i s manželem provedla bombový útok proti potratové klinice, při němž jedna žena zahynula a druhá byla těžce popálená, a od té doby se ukrývala. Tíží jí výčitky a hodlá se udat na policii, jenž ji unese šéf teroristické buňky Ridgeway a použije ji jako živou nálož pro svůj další atentát proti jiné klinice ? ale agenti vše odhalí, podaří se jim Maureen zbavit bomby, jenže na parkovišti ji stejně Ridgeway zastřelí.

3x03 - Light Years (Světelné roky):

Zmizí technik Teddy, který je přesvědčený, že ho pronásledují mimozemšťané a dali mu implantát do hlavy. Postupně se zjišťuje, že za jeho bludy je trauma z dětství ? po smrti rodičů při autonehodě ho vychovával strýc s tetou a strýc ho sexuálně zneužíval; jeho bratranec Leo se ho rozhodl zachránit a postřelil svého otce tak, že skončil na vozíku. Jack s týmem najdou Teddyho na bývalé letecké základně, kde ho měli jako dítě unést ufoni, ale přitom ho právě zde strýc zneužíval.

3x04 - Upstairs Downstairs (Nahoru dolů):

Zmizí chůva i s maličkou dcerou bohatého páru Pierceových Nicki. Vypadá to na únos s výkupným, ale pak se v lese u sídla Pierceových najde udušená mrtvá Nicki, a záhy v Pittsburgu zajistí i June. Ukáže se, že Nicki udusila při kojení její matka, alkoholička a narkomanka Terri, a její manžel Lawrence chtěl zabránit skandálu a zhroucení své ženy, a proto přinutil June odjet se 40 000 dolary, aby to vypadalo jako únos a ne zabití z nedbalosti.

3x05 - American Goddess (Americká bohyně):

Ztratí se vítězka reality show Americká bohyně, třicetiletá Lynette Shawová. Vypadá to na únos, v podezření jsou tři muži z jejího okolí, její dávný kamarád Paul, muž jejích snů Hal a partner její matky Bruce, ale nakonec se ukáže, že ze zoufalství, všemi blízkými zavržená, utekla sama, aby si nechala u pokoutního doktora odstranit všechny implantáty, neb chtěla vypadat jako dřív. Krása jí štěstí nepřinesla.

3x06 - Nickel and Dimed Part 1 (V pasti ? 1. část):

Ztratí se chudá osamělá matka Colleen, což se zjistí, protože po ní zbyl tříletý syn Jake. Tým se zpočátku nemá čeho chytit, zvlášť Samantha je otřesena těžkými sociálními podmínkami, v nichž Colleen žije. Zjistí se, že se Colleen v nouzi (syn potřeboval naslouchátko) nechala najmout jako soumar, co převáží drogy, jenže jedna feťačka jí sebrala dávku a Colleen hrozí krutá odplata surových dealerů. O tom však až v příštím díle.

3x07 - Nickel and Dimed Part 2 (V pasti ? 2. část):

Samantha dělá volavku a chce odhalit drogovou síť, která stála za vraždami dvou kurýrek. Zjistí se, že vedoucí Burdick z obchodu naverboval Colleen, aby dělala kurýrku, ale protože nedoručila celou dávku, krutí Thajci ji zabili a skončila v řece. Samantě se podaří proniknout do sítě a domluví si doručení zboží, jenže pak se zastane týrané kolegyně a skolí jejího chlapa policejním chvatem, čímž se prozradí, Thajci ji unesou a mlátí, ale podaří se jí uniknout a za pomoci Jacka a Martina vyvázne.

3x08 - Doppelgänger II (Dvojník II):

Z útulku, ve kterém pracoval Greg, kterého před pěti měsíci zavřeli za vraždy osmi žen, jež ale ve skutečnosti spáchal jeho bratr-dvojče Rick, zmizí bezdomovkyně Molly. Je nalezena zavražděná ? vše se zdá ukazovat na jejího přítele a bývalého feťáka Neda ? jenže Jack je přesvědčen, že zase zabíjel Rick, a rozhodne se ho stůj co stůj usvědčit. Rick chtěl dosáhnout Gregova propuštění ? choval k němu totiž nezdravý až zvrhlý milostný cit. Tým sežene důkazy a hodlá Ricka zatknout, ale ten se vydával za Grega ? prozradí ho ale jeho přezdívka z dětství ? Myšák.

3x09 - Trials (Soudy):

Ztratí se porotce od případu vraždy Peter Dusek, ukáže se, že to nesouvisí se souzeným případem, ale z válečnou historií. Peter jako dítě v Československu udal za války židovskou rodinu, z níž přežila jen jediná žena, Greta. Stalo se tak na naléhání válečného zločinče Klause. Po šedesáti letech Klause znovu uvidí u soudu a rozhodne se po letech naplnit spravedlnost.

3x10 - Malone v. Malone (Výslech):

Na velitelství FBI probíhá vánoční besídka a zároveň výslech Jacka Melonea kvůli svěření jeho dcer do péče jednoho z rodičů. Maria na něj vytahuje nejbolestivější věci z jeho minulosti ? sebevražda matky, poměr se Samanthou a tak dále; Jack ztrácí nervy, ale nakonec se uklidní, uzná, že není sám schopen starat se o své děti a nechává je Marii.

3x11 - 4.0 (Premiantka):

Zmizí šestnáctiletá třídní premiantka a nadějná plavkyně Tara, chystající se na Harvard. Tým zjistí, že o jarních prázdninách náhodně otěhotněla, když to zjistila, bylo na potrat již pozdě, a tak těhotenství tajila před matkou a všemi a chtěla odjet porodit do Kalifornie, jenže porod začal předčasně. Porodila v kanceláři otce kamarádky Nel holčičku, a pak nevěděla co dál. Naštěstí se dítěti nic nestalo a Jack ji včas našel u bazénu.

3x12 - Penitence (Pokání):

Z vězení zmizí vězeň MacAvoy, který měl jít za několik týdnů na podmínku domů. Jeho sestra Laura tvrdí, že neutekl, že se napravil a že se mu něco stalo. Zpočátku jí nikdo nevěří, vězňové i dozorci drží při sobě, ale nakonec se ukáže, že MacAvoy se rozhodl pro pokání a pro víru a odmítl po návratu domů popravit korunní svědkyni v případu bosse vězeňského árijského gangu Kansase, a za to ho Kansas odsoudil k smrti ? za pomoci zkorumpovaných dozorců Maca nechal unést a jeho chráněnci Randallovi nakázal, aby ho zabil.

3x13 - Volcano (Sopka):

Z muzea přírody uteče autistický chlapec Ian a zmizí. V podezření je jeho otec Daniel, který se teprve před týdnem dozvěděl, že Ian není jeho. Pak se ukáže, že se Ian vydal za skupinou indických turistů, kteří mu připomínali jeho asistentku Anu, zalezl k nim do autobusu, z něhož ho řidič vyhodil uprostřed pro něj zcela neznámé čtvrti.

3x14 - Neither Rain Nor Sleet (Ani sníh, ani déšť):

Ztratí se poštovní doručovatelka Rosie a její dodávka se najde vykradená ? vezla videohry za 12 000 dolarů. Ukáže se, že je zasloužilá pěstounka, kterou nedávno někdo obvinil ze zneužívání dětí. A zjistí se, že měla od sedmnácti matku ve vězení za vraždu jejího nevlastního otce a sama se staral o dva bratry, z nichž jeden, Manny, zemřel údajně při autonehodě. Je vrahem ten druhý.

3x15 - Party Girl (Hvězdička):

Při přepadení limuzíny je unesena bohatá dědička a celebrita Chelsea Princeová a řidič limuzíny zmlácen do bezvědomí. Jak se ukáže, pronásledoval ji bratr jedné z dívek, která se zabila, protože ji Chelsea neodpovídala na dopisy ? po domluvě s řidičem ji unesl a vyhlásil na internetu hlasování, jestli má Chelsea žít nebo ne. Zfalšoval hlasování a poprava se konala v přímém přenosu na internetu ? jenže Jack a ostatní stačili na poslední chvíli zasáhnout a zabránit tragédii.

3x16 - Manhunt (Štvanice):

Dvanáctiletý Mike je unesen ráno před školou, zjistí se, že ho unesl jeho dospělý známý z knihovny, Brian Stone ? učitel, jehož život se zhroutil, když se mu před dvěma lety utopil stejně velký syn Alan. Po tom se rozvedl, odstěhoval do New Yorku, ale se synovou smrtí se neuměl vyrovnat. Mike mu ho nahrazoval a v den výročí synovy smrti ho chtěl vzít k jezeru, kde se neštěstí stalo.

3x17 - Lone Star (Osamělá hvězda):

Ztratí se údajný realitní makléř Lance, ale tým zjistí, že tento Lance, který také skoro vedl vykřičený dům s dívkami z východní Evropy, je vlastně tajným policistou, který pronikl do sítě obchodníků s bílým masem; jejich surové praktiky a váhavost nadřízených policistů, jež zavinily smrt jedné mladé Nadi, ho přinutí jednat na vlastní pěst, zachránit zotročené dívky a opatřit jim u kamaráda dočasná víza. Jeho operace se podaří, Jack zatím zatkne hlavouna ze sítě otrokářů Pelosiho a postará se, aby mohl Lance i jeho věrná žena Beth navždy zmizet z města.

3x18 - Transitions (Přechod):

Ztratí se zdánlivě velmi osamělá Stephanie střídající často zaměstnání. Jak se ukáže, byla ještě před čtyřmi lety ženatým Stephenem se dvěma dětmi. Tým zjistí, že odjela na pohřeb svého otce, který ji po přeměně zavrhl, a odtud ke své bývalé ženě Beverly a dětem ? tam její stopa zmizela. Ukázalo se, že ji Beverlyin násilnický manžel zmlátil, naložil do auta, odvezl na opuštěné místo a odjel.

3x19 - Second Sight (Kartářka):

Ztratí se mladá kartářka Agnes, trpící smrtelnou Huntingtnovou chorobou. Tým zjistí, že je to cikánka, která před sedmi lety uprchla z rodinného klanu s padesáti tisíci z rodinné pokladny. Ukáže se, že je zpátky v klanu, je zachycena na fotce při jednom falešném únosu ? Jack má strach, že jí klan něco udělá, za ty ukradené peníze ? jenže se ukáže, že klan je její rodina, která se o ní v její nemoci jako jediná postará až do konce.

3x20 - The Bogie Man (Vyvrhel):

Zmizí třináctiletá Daisy z malého města, kde došlo před sedmi lety k vraždě třináctileté dcery reverenda jménem Amber, z níž veřejné mínění vinilo jejího chlapce Curtise Horna ze sociálně nepřizpůsobivé rodiny. Všichni znova obviňují Curtise, uspořádají na něj lynč, ale reverend je ještě zastaví ? jenže Jack nakonec stejně najde Curtise mrtvého, ubitého ? udělal mu to otec Daisy. Otec je zatčen a Daisy nalezena na nádraží.

3x21 - Off the Tracks (Na dně):

Ztratí se Dannyho bratr Rafi, trestaný za drogové delikty, ale zdánlivě napravený a usazený se Sylvií a synem Nickiem. Chtěl si otevřít svůj autoservis, ale ukáže se, že mu zamítli půjčku kvůli jeho minulosti, a vyhlídnutý obchod koupil někdo jiný ? Rafi neunese tolik stresu, půjčí si prachy u bývalých kumpánů, utratí je zase za drogy, tak se rozhodne vydělat si dodávkou drogy v autě, ale jeho parťák Luis ho zradí, drogy i auto mu ukradne ? Rafi chce se vším skoncovat, ale Danny ho na poslední chvíli najde a pomůže, Rafi půjde do basy, ale Danny a Sylvia to nějak zvládnou.

3x22 - John Michaels (Jako v zrcadle):

Jack vyšetřuje zmizení osamělého starého penzisty, pojišťovacího vyšetřovatele Johna Michaelse, uneseného v černém sedanu. Domnívá se, že John zjistil, že jeho matku Doris otrávil jeho otec Frank a nastražil to jako sebevraždu. Jack zavře otce, jenže pak se ukáže, že onen černý sedan patří Jackovi a všechno je čím dál větší fantasmagorie.

3x23 - Endgame (Koncovka):

Zmizí mladá Paige Hobsnová, ukáže se, že žila s černým aktivistou Adisou z africké Makeby, který chystal atentát na prezidenta Makeby generála Gambu, o čemž Paige nevěděla. Paige chce odjet za sestrou - ale těsně před odjezdem vlaku za ní přijde šéf Gambovy ochranky Dornvald, aby jí sdělil, že zabil její chráněnkyni Julii Gomezovou a že zabije i další jí blízké lidi, když mu neřekne adresy dalších černých rebelů. Jack a tým zatím pozatýká Adisu a další spiklence a zabaví jim zbraně. Agenti si jdou pro Dornvalda, ale stanou se svědky toho, jak změněná Paige zastřelí Gambu. Když Danny a Martin kamsi převážejí Adisu, spustí na ně hledaný Dornvald těžkou palbu.

4x01 - Showdown (Odhalení):

Poté, co dojde k přepadení policejního transportu a doslovné popravě převáženého, má šéf oddělení Jack těžký úkol. Musí dopadnout útočníka a zároveň krotit své lidi. Stopy vedou k útočníkovi, jenž je dle všeho spojen s generálem Gambou z předchozího dílu (poslední díl předchozí řady). Vše je o to komplikovanější, že se ve vyšetřování začíná angažovat jiné oddělení. Jackovi lidé však útočníka dostanou po té, co on vyhledá lékařské ošetření v nemocnici. Odtamtud sice ještě uprchne, aby si vzal za rukojmí agenta Nusu (též z předchozího dílu). Jack ho však v přestřelce v nákupním středisku zastřelí.

4x02 - Safe (Nebezpečný svět):

Policisté vyšetřují případ patnáctiletého chlapce, který se ztratil ze školy. Trpěl posedlostí z nedostatku bezpečnosti ve škole. Svým spolužákům připadal divný a některým doslova vadil. Právě proto jsou policisté ze začátku přesvědčeni, že jeho zmizení souvisí se šikanou. Tu skutečně objeví, avšak případ dostane jiný rozměr, když policisté zjistí, že chlapec objevil na internetu způsob, jak vyrobit bombu. Právě o tom se ve škole zmínil a mluvil i o tom, že ji použije. Policisté chlapce najdou ve škole skutečně s bombou. Ta však naštěstí nefunguje...

4x03 - From the Ashes (Nový život):

Tým hledá ztracenou prostitutku. Její zmizení nahlásila kamarádka a tým rozkrývá její poněkud neradostný život. Zprvu padá podezření na jednoho ze zákazníků. Podezření zesílí v okamžiku, kdy policisté zjistí, že žena společně se svou kamarádkou, také prostitutkou, zahrály na muže podivné divadélko s kolapsem a drogami. Účelem tohoto představení bylo z muže dostat velkou finanční částku. Policisté však nakonec dívku naleznou živou. Ta svým zmizením řešila své problémy.

4x04 - Lost Time (Sedm ztracených let):

Tým obnovuje případ sedm let staré vraždy mladé dívky. Tu měl zabít její milenec, profesor z vysoké školy, kterou ona navštěvovala. K obnovení vyšetřování dojde po té, co se v jedné zastavárně objeví batoh oběti a na videozáznamu i dívka podobná oběti. Vyšetřování skutečně ozřejmí poslední dívčiny hodiny. Policisté zjistí, že muž, profesor, který byl za vraždu odsouzen, byl nevinný. Po té, co se mezi milenci objevila neshoda a dívku vyhledala profesorova manželka, dívka se rozhodla odjet na čas z města. Toho využil mladík, který po ní velmi toužil. Odvezl ji za město, aby s ní byl o samotě. Po té, co se s ní pokusil sblížit, dívka před ním začala utíkat, a to tak nešťastně, že spadla do strže.

4x05 - Honor Bound (Bez uznání):

Policisté vyšetřují zmizení mladé korejské dívky. Ta pracovala v rodinném obchodě, z kterého se ztratila. Policisté pomalu odhalují její skrytý život. Její poněkud zvláštní sexuální život ji seznámil se skupinou mužů, z nichž jeden umístil její fotku na internet a vydával ji tam za prostitutku. Její bratr toto zjištění neunesl a v hádce ji zabil.

4x06 - Viuda Negra (Černá vdova):

Po té, co jsou policisté vyhledáni starší ženou, zahajují poněkud komplikované vyšetřování. Žena je totiž požádala o objasnění únosu svého zetě. Ten byl společně se svou ženou, její dcerou, v Mexiku na dovolené. A právě při nočním karnevalu byl muž unesen. Jeho manželka zůstává na místě a jedná s únosci. Část agentů odlétá na místo, ostatní prošetřují okolnosti v místě bydliště. Brzy zjistí, že manželka je do únosu zapletena také.

4x07 - The Innocents (Nevinní):

Policisté pátrají po muži, který těžce nesl smrt své dcery a teď se ztratil. Když procházejí jeho věcmi, narazí na složku s dětskou pornografií. Jsou přesvědčeni, že muž má s touto odpornou záležitostí něco společného. K jejich překvapení je však tento muž po svém nalezení přivede na stopu zločinu, po kterém pátral na vlastní pěst. Narazil totiž na webu na ?nabídku? pro pedofily. Policie s jeho pomocí zachrání malou holčičku, která je držena jako sexuální otrok.

4x08 - A Day in the Life (Jeden den v životě):

Policisté hledají patnáctiletého mladíka, který se nevrátil v noci domů. Rodiče šílí a moc nevěří FBI, že skutečně dělá vše pro to, aby jejich syna našla. Ve chvíli, kdy se dozvídají, že se mohl zaplést s dealery drog, jsou přímo zoufalí. Tyto informace se však nepotvrdí a FBI ztrácí i tuto jedinou stopu. Až příchod mladíkovy kamarádky do případu přinese světlo. Rodiče však čekají perné chvilky, když musejí přihlížet tomu, jak FBI jejich syna osvobozuje ze spárů zločinů. Mladík se stal rukojmím.

4x09 - Freefall (Volný pád):

Jack se svým týmem pátrá po svém příteli a kolegovi po té, co se tento muž ztratil, když předtím zanechal své manželce telefonní vzkaz. Policisté mají zprvu obavy, že muž se zapletl do podivné vraždy. Následně zjistí, že ve hře byly důležité dokumenty, kvůli kterým byl kdosi ochoten vraždit. Jackův přítel byl zločincům na stopě. Ve chvíli, kdy policisté pohřešovaného naleznou, je už pozdě.

4x10 - When Darkness Falls (Zatmění):

Na ulici je nalezena mladá žena s těžkou amnézií. Nezná své jméno, neví, kde bydlí. Při policejní hlídce napadá policisty. Náš tým pomalu odhaluje její totožnost a daří se mu díky útržkům ženiny paměti i zrekonstruovat důvod jejího stavu. Žena se stala obětí přepadení, muž, který se jí zastal, sám také přepadený, byl těžce pobodán a zemřel jí v náručí. Vlivem prožitku se jí událost spojila s úmrtím jejího malého bratra a následně ztratila paměť. Jack má těžké problémy se svým starým otcem. Ten i přes všechnu Jackovu péči umírá.

4x11 - Blood Out (Krev za krev):

Tým vyšetřuje zmizení záchranáře. Nikdo nechápe, co se mohlo muži, který byl znám svou obětavostí i ve svém volném čase, stát. Policisté však brzy zjistí, že za vším je jeho minulost. Muž začal být obětavý poté, co sám zastřelil jiného mladíka. Nebyl schopen unést výčitky svědomí a přiznal se otci své oběti, místnímu reverendovi. Ten to však neunesl a zorganizoval pomstu.

4x12 - Patient X (Pacient X):

Policisté vyšetřují únos mladé psycholožky z parkoviště. Po té, co procházejí jak její osobní, tak pracovní život, narazí na muže, který umí velmi dobře manipulovat se ženami. Psycholožka se s ním zprvu zapletla a když chtěla svůj vztah s ním ukončit, stala se obětí únosu a posléze rukojmím mužovy trestné činnosti. Policista Martin pachatele posléze v přestřelce zastřelí.

4x13 - Rage (Vztek):

Policisté pátrají po mladé učitelce, která se ztratila. Později zjistí, že se ztratila společně s jedním ze svých žáků. Zprvu jsou policisté přesvědčeni, že se jedná o aférku mezi učitelkou a jejím žákem. Posléze pochopí, že za vším je domácí násilí. Násilníkem nebyl otec, ale matka onoho hocha. Učitelka, sice jemu pomohla, ale sama si nebyla schopna urovnat svůj život, který těžce poznamenala vražda její matky. Tu spáchal násilnický otec, který se v závěru sám zabil.

4x14 - Odds or Evens (Sudá nebo lichá):

Policisté vyšetřují zmizení bývalého člena námořní pěchoty. Ten byl obviněn ze znásilnění japonské dívky. Jenže policisté zjistí, že existuje prohlášení znásilněné, že tento muž je nevinný. Jack odjíždí do Japonska, aby zjistil, jak se věci mají. Doma zatím probíhá vyšetřování a pátrání po zmizelém. Policisté zmizelého skutečně najdou. Bohužel je už zavražděný skutečným pachatelem znásilněné.

4x15 - The Stranger (Cizinec):

Policie pátrá po ženě, která se ztratila ze svého domova, když předtím měla výstup s nějakým mužem v jedné soukromé galerii. Policisté však posléze zjistí, že žena utekla z toho důvodu, že zjistila, že její muž má něco společného s vraždami žen, které se nedávno staly.

4x16 - The Little Things (Malé věci):

Policisté vyšetřují únos dítěte. Brzy pochopí, že otec ví o únosu mnohem více, než chce policistům prozradit. Zjistí, že stopy vedou do podniku, kde otec pracuje. Jedná se o farmaceutickou firmu, která vyrábí velmi úspěšný lék proti astmatu. Co však neuvádí, je to, že lék má fatální následky pro některé dětské pacienty. Muž na to přišel a protože z pohledu majitele se stal příliš nebezpečný, bylo ho potřeba uklidnit. Policisté dítě osvobodí, Martin však ohrozí jak dítě, tak i svého kolegu Dannyho.

4x17 - Check Your Head (Poradna):

Policie vyšetřuje zmizení mladé dívky, která trpí chorobným strachem z volného prostoru. Nikdo nechápe, jak tato novinářka, která dva roky nevyšla ze svého bytu, mohla tak naráz zmizet. Dítě odnaproti tvrdí, že vidělo, jak se s ní jakýsi muž asijského původu pere uprostřed bytu. Pravda je však jiná. Dívka je lesbická a její nevyjasněný vztah s přítelkyní ji donutil bojovat s její fobií a vyjít z bytu.

4x18 - The Road Home (Cesta domů):

Policisté vyšetřují zmizení mladíka ? messengera. Brzy zjistí, že mladík se vydával za svého kamaráda jen proto, aby získal zaměstnání, které by mu mohlo pomoci uživit jeho malé sourozence. Opustila je totiž bez vysvětlení matka, když otec zemřel. Chlapec se všemožně snažil děti uživit, ale i najít svou matku. Kvůli tomu a také kvůli svému příteli se dostane však i on do problémů se zákonem. Jeho kamarád v jeho přítomnosti totiž postřelí starou ženu. Přesto policisté pochopí, že chlapec se nedostal do problémů svou vinou. To ovlivní i hlášení k soudu. Sam se snaží pomoci Martinovi s jeho závislostí na lécích.

4x19 - Expectations (Velké naděje):

Policisté hledají těhotnou ženu v devátém měsíci. Její těhotenství není zrovna normální záležitostí, protože žena nedávno zjistila, že je HIV pozitivní. Proto se policisté nejdříve zaměří na jejího bývalého milence, který ji nakazil. Brzy však zjistí, že on za jejím zmizením není. Žena rekapitulovala svůj dosavadní život a při této rekapitulaci zjistila, že jí celý život její matka lhala o smrti jejího otce. Policisté ženu najdou až po té, co zjistí, že žena svou matku vyhledala a došlo k vášnivé konfrontaci. Cestou zpět od matky se jí udělalo ve voze špatně a ona zkolabovala. Naštěstí ji včas najdou, žena i dítě jsou v pořádku.

4x20 - More Than This (Víc než tohle):

Policisté vyšetřují zmizení mladíka, který pracoval v krizovém domě pro matky s dětmi. Tam byl přidělen z rozhodnutí soudu za drobný drogový delikt. Mladíka však jeho služba natolik pohltila, že nejenom věnoval svůj veškerý volný čas domu, ale také začal shánět peníze podivným způsobem. Spal totiž kvůli nim s bohatými ženami. Jeho zmizení však mělo prozaičtější důvod.

4x21 - Shattered (Otřeseni):

Policisté hledají mladou dívku, 15letou nadějnou bruslařku, která se beze stopy ztratila ze stadiónu. Zprvu mají obavu, že se stala obětí sexuálního násilí. Brzy však zjistí, že její zmizení je úzce spojeno se smrtí jejího bratra při autonehodě. Dívka zjistila, že její bratr bral steroidy. Postupně odhalovala zákulisí jeho závislosti a poté, co zjistila, kdo všechno profitoval na jeho situaci a nenalezla pochopení ani u svých nejbližších, zmizela z domova.

4x22 - Requiem (Rekviem):

Policisté vyšetřují zmizení celé rodiny. Sestra otce našla dům prázdný a plný kaluží od krve. Policisté na místě též zajistí několik vystřelených kulek. Zprvu policisté předpokládají, že otec, který měl po smrti své manželky s vedením rodiny řadu obtíží, situaci nezvládl a děti zabil. Podezřívají také přítele dcery, který je prchlivý, nosí s sebou zbraň a měl s otcem neshody. Po té, co však vyslechnou spolužáka pohřešovaného chlapce, pochopí, že chlapec se stal svědkem vraždy. Vrah ho při svém činu viděl a rodině začalo jít o život. Nájemný zabiják však narazil na statečného otce, který své děti ubránil. Policistům se naštěstí podaří rodinu najít v pořádku, aby ji ubránili před komplici vraha.

4x23 - White Balance (Bílá a černá):

Poté, co zmizí právní zástupkyně Jennifer Nicholsová, zahájí tým po pohřešované pátrání. Zjistí, že Jennifer se náhodně dozvěděla, že její nový přítel Allen Davis nemá právě čisté svědomí a začala si své pochybnosti ověřovat. Zájem o deset let starý případ spojený s bankovní krádeží a zabíjením ji však stál život. Allen se z počátku tváří, že se zmizením své přítelkyně nemá nic společného, po chvíli však ztratí nervy, začne na policejním oddělení střílet a s Jackovou těhotnou přítelkyní Anne jako rukojmím utíká z budovy.

4x24 - Crossroads (Křižovatka):

Poté, co zmizí právní zástupkyně Jennifer Nicholsová, zahájí tým po pohřešované pátrání. To je přivede k jejímu poslednímu vztahu s Allenem Davisem. Jennifer náhodně zjistila, že její nový přítel nemá právě čisté svědomí a začala si své pochybnosti ověřovat. Zájem o deset let starý případ spojený s bankovní krádeží a zabíjením ji však stál život. Její přítel Allen se z počátku tváří, že se zmizením své přítelkyně nemá nic společného, po chvíli však ztratí nervy, začne na policejním oddělení střílet a s Jackovou těhotnou přítelkyní Anne jako rukojmí utíká z budovy. Jackovi a jeho týmu se nakonec podaří Allena vypátrat a odstranit a Anne zachránit.

5x01 - Stolen (Ukradený):

Policista chytí na ulici pořezaného chlapce. Ten tvrdí, že utekl z domova a že se snažil zachránit malého neznámého chlapce Todda, kterého si jeho otec přinesl domů. Policista pochopí, že se může jednat o zneužívání, a proto k případu povolá FBI. Policisté podle popisu, který jim chlapec Bryan dal, zjistí, že se jedná o pohřešovaného malého chlapce Daniela. Zjistí také, že si chlapec nic nevymýšlel a že i on byl zjevně jako malý ze svého domu unesen. Policisté se od něj také dozvědí, že muž, který se vydával za jeho otce, zřejmě také zabil jiného malého chlapce. Skutečně pak v parku, kde byl únosce spatřen rodiči uneseného, najdou mrtvolku jiného dítěte. Teď už vědí, že chlapec, o kterém starší mluví jako o malém Toddovi, je oním uneseným Danielem. Podaří se jim pedofila objevit, ten však, než aby se nechal chytit, raději spáchá sebevraždu. O něco později pak v dobře maskované skrýši objeví i Daniela. Ten je naštěstí živý. Vyryté jméno v prkně skrýše jim pak pomůže nalézt skutečnou identitu Bryana. Díky tomu se i on po dlouhých sedmi letech setká se svou matkou.

5x02 - Candy (Candy):

Manžel nahlásí, že jeho žena, která se živila jako striptérka, nepřišla domů. Policisté zjistí, že rodina měla finanční problémy, a proto si žena našla tuto práci. Co dělá, před svým manželem, zamlčela. Manžel na to přišel a večer před jejím zmizením ji přesvědčil, že musí z klubu odejít. Policisté také zjistí, že v klubu dochází k vydírání zákazníků nahráváním jejich sexu s hosteskami. Dokonce najdou jinou z žen z klubu zabitou. Nakonec však zjistí, že ženu nezabil ani její manžel a ani nikdo ze zaměstnanců zapletených do vydírání. Ženu zabila její drogově závislá kolegyně se svým přítelem, když z ní chtěli dostat peníze na drogy. Mrtvou nalezenou dívku měl pak na svědomí vydíraný klient.

5x03 - 911 (Tísňové volání):

Mladá operátorka asistenční linky 911 zmizí poté, co ji někdo volá do práce a ošklivě jí vyhrožuje. Policisté zjistí, že jen několik dní předtím někdo zabil jejího psa přímo v jejím domě. Zdá se, že pachatelem by mohl být manžel ženy, které pohřešovaná chtěla pomoci coby oběti domácího násilí. Tato stopa se ale ukáže jako lichá. Další stopa vede k hlášení o postřelení ženy, které zmizelá jen několik dní před tím převzala. Nezajímala se o útočníka a ani o oběť, ale o lékaře, který se postřelené snažil pomoci. Policie zjistí, že zmizelá žena si myslí, že je to muž, který ji kdysi brutálním způsobem znásilnil. Oba najdou ve chvíli, kdy je operátorka linky 911 rozhodnuta doktora zastřelit na místě, kde byla znásilněna. Je pro ni však překvapením informace, že se spletla a že unesla nepravého.

5x04 - All for One (Všichni za jednoho):

Z polepšovny uteče mladá dívka. V ústavu byla umístěna za to, že řídila pod vlivem drog a zabila přitom mladíka a dalšího zranila. Policisté zjistí, že auto neřídila ona, ale její sestra. Dívky jsou sirotci a zmizelá měla se sestrou dohodu, že když ona udělá vysokou školu, vezme si ji k sobě. Proto dívka vinu na sebe. Teď zjistila, že její sestra vysokou nedělá, místo toho je drogově závislá a žije s mladíkem, kterého při nehodě zranila. Ve sklepě domu, kde mladík žije pak policisté dívku najdou svázanou a v bezvědomí.

5x05 - The Damage Done (Nebezpečná hra):

Tentokrát se policisté dozvědí, že někdo unesl dítě známého šéfa albánské mafie. Jack již s tímto mužem měl co do činění, a proto se do případu znovu zapojí. Soused, který volal policii, viděl, jak mafiánovu přítelkyni i s jejich společným synem kdosi násilím nakládá do auta. Jack předpokládá, že mafián měl určitě spoustu nepřátel, kteří by se tímto způsobem chtěli pomstít. Když se mezi těmito podezřelými nikdo, kdo by toto mohl spáchat, neobjeví, Jack správně usoudí, že únoscem by mohl být někdo z mafiánových lidí. Právě tímto směrem se další pátrání začíná jevit jako perspektivní. Vše totiž začíná podporovat nález únoscova auta s mrtvolou jednoho z mafiánových lidí. Avšak i tato teorie padne, když policisté zjistí, že chlapec zemřel nešťastnou náhodou, když jeho matka organizovala útěk od svého kriminálního přítele.

5x06 - The Calm Before (Ticho před bouří):

Policisté pátrají po muži, otci dvou malých chlapců, který zmizel poté, co své ženě řekl, že jede do New Jersey do nového pracovního místa. O něco později však policisté najdou jeho auto spálené a po něm není ani stopa. Co však zjistí, je skutečnost, že muž se zapletl s kriminálníky, kteří pořádali nelegální pěstní zápasy. Jeden z těchto kriminálníků tvrdí, že muž mu ukradl dva tisíce dolarů. Policisté následně zjistí, že muže pronásledovaly výčitky svědomí. Před několika měsíci totiž odešel z New Orleans, ve kterém společně se svou rodinou přežil záplavy. Policisté díky hypnóze synka zjistí, že muž při záchraně svých dětí musel nechtěně zabít topícího se. Ten by totiž převrhl loďku s jeho dětmi. Z dalšího vyšetřování dál pochopí, že muž dnes hledá pozůstalého syna tohoto mrtvého. Právě i pro něj skutečně ukradl ony peníze. Když policisté mladíka najdou, dozví se, že pohřešovaný se skutečně u něj objevil. Vyhledal ho v opuštěném domě. Když řekl mladíkovi, co se skutečně stalo s jeho otcem, došlo k potyčce, ve které na pohřešovaného spadla část rozpadající se místnosti. Mladík zraněného nechal napospas osudu. Policisté naštěstí pohřešovaného naleznou. Je sice zraněný, avšak živý.

5x07 - All the Sinners, Saints (Všichni hříšní svatí):

Tým, ale hlavně Martin, jsou požádáni o pomoc rodinou zmizelé dívky. Dívka, dnes duševně nemocná, totiž kdysi pracovala přímo v centrále FBI. Policisté zjistí, že dívka zmizela z domova poté, co dobrovolně podstoupila obřad vymítání ďábla. Policisté jsou zprvu přesvědčeni, že za jejím zmizením je onen povedený kněz. Brzy však zjistí, že dívka měla jakousi symbolickou práci. V jedné firmě se starala o donášku obědů. Práci sice dostala spíše ze soucitu, přesto na ni byla skutečně hrdá. A právě v této práci ji začal obtěžovat její kolega. Věc došla tak daleko, že když muž pohřešovanou začal nevhodně osahávat, jeho nadřízená ho vyhodila z práce. On sám je teď vyšetřován pro vraždu právě této své nadřízené. Ta byla totiž druhý den nalezena mrtvá. Bohužel ani tato stopa nevede k nalezení ženy. Žena se místo toho sama nečekaně objeví a následně spáchá sebevraždu. Zjistila totiž, že v záchvatu své nemoci, právě ona v důsledku své žárlivosti zabila svou šéfovou.

5x08 - Win Today (Hop nebo trop):

Mladá žena nahlásí zmizení svého přítele. Policisté zjistí, že mladík nebyl majitelem uklízecí firmy, jak před svou přítelkyní tvrdil, ale že byl zapleten do ilegálního hraní. Jack se kvůli tomu v přestrojení vetře do klubu, kam vedou poslední stopy podvodníka. Podvodníkova společnice ho však považuje za najatého zabijáka, kterého na ni poslal gangster, co ho v minulosti okradla. Právě kvůli tomu se Jack ocitne rázem v ohrožení života, když ho žena omámí a následně spoutaného mučí nastřelovací pistolí na hřebíky. Naštěstí tým včas pochopí, že Jackovi jde o život a začne pátrat i po něm. Jack také využije toho, že mladík zřejmě svou společnici chtěl podvést a nastraží na oba past, do které se oba chytí.

5x09 - Watch Over Me (Sociální systém):

Policisté tentokrát pátrají po terénním sociálním pracovníkovi, který se ztratil poté, co ve svém zaměstnání podal výpověď z důvodů zklamání ze své práce. Stopa je dovede do venkovské nemocnice, kde se snažil pomoci nemajetné ženě přivést na svět její dítě. Udělal to proto, že konkrétně v jejím případě systém sociální péče selhal a žena, její dítě i sociální pracovník se ocitnou v nebezpečí života.

5x10 - The Thing With Feathers (Anděl na poli):

Policisté tentokrát pátrají po ženě, která zmizela ve chvíli posledního stadia zhoubného mozkového nádoru. Policisté zjistí, že žena před svým zmizením navštěvovala komunitu podobně nemocných lidí. Právě z ní v době, kdy jeden z nich umřel, odešla s neznámým mužem a už se neukázala. Ukáže se, že to byl přítel jedné zdravotní sestry, který mezi nemocnými kradl jejich medikamenty. Žena ho přistihla a nechala se dovést k jejímu bývalému zaměstnavateli, od kterého chtěla získat peníze, jež by použila na své další léčení. Bohužel neuspěla...

5x11 - Fade-Away (Zmizelý):

Policisté tentokrát pátrají po mladém nadějném hráči basketballu. Ten se ztratil po úspěšném zápase. Policisté nejdříve pátrají v jeho neutěšené rodině, ze které sám odešel. Potom začnou pátrat i mezi kolegy z týmu. Brzy narazí na to, že na večírku, který proběhl po zápase, byla zřejmě znásilněna mladá dívka. Dívku se sice podaří nalézt, zdá se však, že ona nemá s případem nic společného. Do hry se dostává opět jeden z hráčů, pachatel znásilnění. Pohřešovaný mladík je však nalezen až ve chvíli, kdy detektivové zjistí, že byl unesen kamarádem znásilněné.

5x12 - Tail Spin (Pád letadla):

Policisté pátrají po zmizelém leteckém dispečerovi. Ten jednoho dne zmizel ze svého domu po těžké službě ve sněhové vánici. Při zjišťování okolností vyjde najevo, že mu vyhrožoval jakýsi Arab za to, že ho nahlásil, když změnil směr svého letu. Jak však policisté zjistí, tato stopa je zavádějící. Sám dispečer se zapletl s pašeráky drog. Potajmu naváděl jejich letadla. Když se jeho syn těžce zadlužil při hazardních hrách, rozhodl se pašeráky zabít a peníze z drog použít na zaplacení synova dluhu. To také udělal, jenže se při tom pohádal s podvodným sázkařem, došlo k hádce, následné rvačce a oba zůstali zraněni v divočině, kam si šli společně pro drogy.

5x13 - Eating Away (Závody jedlíků):

Policisté hledají mladíka, vítěze soutěže v pojídání chilli. Zprvu jsou přesvědčeni, že mladý muž zaplatil za svou neochotu v soutěži podvádět a spolupracovat s lidmi okolo nelegálního sázení. Zjistí však, že jeden z těchto lidí se ho pokusil otrávit a že zmizelý měl těžký konflikt s místním pasákem. Vše ukazuje, že pohřešovaný se pokusil prostitutce pomoci odejít od tohoto muže. Až záznam z průmyslové kamery jim pomůže odhalit, kdo je pachatelem napadení pohřešovaného.

5x14 - Primed (V rozpuku):

Majitel galerie nahlásí zmizení mladé umělkyně. Policisté zjistí, že se jednalo o známou malířku, která získávala náměty na své obrazy tak, že fotila lidi ze svého okolí a fotografii přenesla na plátno. Zjistí také, že dívka měla značný psychický problém spojený s něčím špatným z jejího mládí. Když se policistům podaří najít dívčina nevlastního otce, zjistí, že dívka zažila jakousi příhodu na místním mostě, kde zemřela její spolužačka. Obraz, který také najdou v jejím ateliéru, tuto příhodu připomíná. Přiznání její asistentky, že půjčila auto muži, který byl odpovědný za neštěstí z mostu, pak odhalí vraha.

5x15 - Desert Springs (Kufr s penězi):

Policisté hledají vedoucího údržbářské firmy v čističce vody. Ten zmizel chvíli poté, co musel vyhodit ze zaměstnání starého muže. Jelikož se stařík zabarikádoval v domě a střílel po příchozích, jsou policisté přesvědčeni, že právě on by mohl být tím, kdo muže někde drží. Brzy však zjistí, že pohřešovaný vystupuje pod jinou identitou. Pomalu se před nimi odkrývá příběh tří venkovských mužů bez práce, kteří okradli mafiány. Jeden z nich zemřel přímo na místě loupeže a druzí dva museli celý život utíkat.

5x16 - Without You (Bez tebe):

Tentokrát se v nepříjemné situaci ocitne sama Elena, když jí kdosi unese její dceru Sofii. Ona sama Jackovi tvrdí, že za únosem je její bývalý partner Carlos. S ním má dnes spory o péči o jejich dceru. Její podezření se potvrdí, když se týmu podaří najít muže, který únos provedl na Carlosovu objednávku. Bohužel holčička je stále neznámo kde s Carlosem. Teprve když Elena přinutí mluvit poněkud nestandardním způsobem Carlosova kolegu, policisté zjistí, kde dívenka je. I přes poněkud emocemi nabitou situaci se podaří Eleně vše vyřešit tak, aniž by se někomu něco ze zúčastněných stalo. Mezitím policisté také řeší případ muže, který tvrdí, že mu kdosi unesl manželku. Brzy se však žena najde.

5x17 - Deep Water (V hlubině moře):

Známá senátorka zmizí a Jackův tým dostane za úkol ji najít. Zjistí, že žena před několika dny propustila svého šéfa kanceláře. Toho později nalezli policisté oběšeného. Brzy však zjistí, že muž byl zavražděn. Jack se postupně dostává k zjištění, že za zmizením ženy je lobbing velké naftové společnosti. Když ženu najdou na pláži mrtvou, vyvrženou mořem, Jack pochopí, že bude velký problém vrahovi cokoliv řádně prokázat. Přesto Jack najde způsob, jak pomoci spravedlnosti.

5x18 - Connections (Kontakty):

Policisté pátrají po patnáctileté dívce, která zmizela ze svého domova, kde žila se svým nemocným dědečkem. Zprvu jsou přesvědčeni, že zmizení má co dělat s mladíky, kteří ji v internetové kavárně obtěžovali. Brzy však zjistí, že ji zneužil pedofil. Od toho sice následně utekla, ale nikdo neví kam. Teprve když objeví, že dopis, o kterém mluvila na své internetové stránce, byl od jejího otce, o kterém jí její dědeček tvrdil, že je mrtvý, policisté vědí, kde ji mají hledat. Pro dívku nastávají nepříjemné okamžiky, když se musí dozvědět o duševní poruše svého otce a pravdu o matčině smrti.

5x19 - At Rest (Odpočívej v pokoji):

Samantina sestra Emily zmizí. Ta se zprvu snaží vše s místními policisty vyřešit sama. Jack se však samozřejmě o zmizení její sestry dozví a do vyšetřování se také zapojí. Brzy policisté zjistí, že žena má šestnáctiletého synka, který nutně potřebuje transplantaci kostní dřeně. Právě ona, jako matka, která se ho kdysi vzdala a dala ho k adopci, se mu dnes snaží pomoci. Samantha zjistí, že kostní dřeň její sestry se však nehodí. Je jasné, že by se tedy mohla hodit dřeň biologického otce. Samatha tak musí říci pravdu o Jackovi.

5x20 - Skin Deep (Na povrchu):

Mladému, rasově smíšenému páru, se ztratí na místním trhu malý syn. Tým zprvu prověřuje všechny možnosti a zjistí, že muž má bohatého otce, který díky svým rasistickým názorům synovu rodinu neschvaloval. To přivádí policisty na myšlenku, že právě dědeček by mohl být za únosem. Brzy však zjistí, že ani on a ani jeho rasističtí přátelé s únosem nemají nic společného. Mezitím únosci kontaktují rodinu pomocí SMS a požadují peníze. Při předávání peněz je však otec těžce postřelen. Motorka únosce však přivede policisty na stopu skutečného únosce.

5x21 - Crash and Burn (Osudová nehoda):

Policisté tentokrát pátrají po kaskadérovi, který se ztratil hned po svém výstupu. Nejdřív zaměří svou pozornost na neznámého muže, který kaskadéra několikrát napadl a dokonce ho ohrožoval pistolí. Zjistí, že se jedná o manžela kaskadérovy sestřenice. Je to propuštěný kriminálník, ale se zmizením muže neměl nic společného. Stopa však vede ke kamarádovi pohřešovaného. Muž je po nehodě na motocyklu duševně postižený a závislý na péči své ženy.

5x22 - One and Only (Jedna jediná):

Policisté pátrají po rozvodovém soudci, který náhle zmizel. Brzy zjistí, že měl co do činění s prostitutkou. Z prostitutky se ovšem vyklube policistka, která pracuje v utajení. Od ní se dozvědí, že soudce po ní chtěl ukrást důkazní materiály k případu znásilňování mladých žen. Policisté brzy zjistí, že soudce se snažil zachránit svoji starou lásku, která byla právě do případu znásilněných žen zapletena. Zjistí také, že právě tato žena, kterou tak miloval, byla i jednou z osob, jež v tomto případu figurovala jako organizátor. Jenže věc se zkomplikuje ve chvíli, kdy je soudcův asistent zastřelen jedním z gangsterů. Soudce se ocitá v nebezpečí života...

5x23 - Two of Us (Jen my dva):

Tentokrát tým hledá dívku, která zmizela ze svého promočního večírku. Ve chvíli, kdy se v jedné z popelnic najdou její zakrvavené šaty, jsou policisté přesvědčeni, že mohlo dojít i k nejhoršímu. Jenže nic nepotvrdí ani teorii napadení dívky nebo teorii potratu. Krev na šatech jasně není její. Díky svědectví spolužačky zjistí, že dívčin mrtvý přítel však byl viděn živý. Dívka velmi těžce nesla smrt svého chlapce před několika měsíci. Policisté také zjistí, že za podivným úmrtím a zmizením dívčina přítele před několika měsíci byly zřejmě dluhy za drogy. Ty dívka měla vysypat do záchodu ve chvíli, kdy je našla u něj v bytě.

5x24 - The Beginning (Nový začátek):

Přímo před očima taxikáře dojde k únosu ženy z jeho taxíku. Policisté zjistí, že ji unesl jeden z poskoků místního drogového krále. Není problém také zjistit, že žena dealerovi překážela, když začala pátrat po své dceři a on měl strach, že jeho obchody budou prozrazeny. Policistům netrvá dlouho a ženu zachrání. Z jejích informací a z dceřina počítače pak zjistí, že dívka se zapletla s podivnou skupinkou, která by ráda vystupovala jako církev. Společně pak s těmito lidmi vykrádala domy těch, které den předtím se svým učením navštívila. Když už jsou policisté přesvědčeni, že dívku zachrání, zjistí, že mezi nimi působil sexuální deviant a ten dívku unesl a drží ji na neznámém místě. Muže se sice podaří najít, ale při běžné kontrole na ulici ho zastřelá pochůzkář. Zaříná hra o čas. Podaří se policistům dívku najít a zachránit?

6x01 - Lost Boy (Ztracený chlapec):

Pohřešovaným je čtyřletý Elijah, kterého adoptoval slavný pár ? Christopher Douglas, majitel hotelu a klubu, a Kate, bývalá modelka. Elijah je ze Sudanu a manželé byli obviňováni, že adopcí si chtěli zvýšit popularitu. Christopher se svěřuje policistům, že se nedávno setkal s Isaacem Garangem, mužem, který tvrdil, že je Elijahovým biologickým otcem. Christopher mu zaplatil, aby zabránil tomu, že se celou věc dozví manželka. Podle nákresu podoby a záznamu se podaří muže identifikovat a najít dalšího podezřelého, 17letého Luola. Toho Kate znala ze súdánského kulturního centra. Tam detektivové získávají adresu na Isaaca. V jeho bytě jej však naleznou mrtvého tělo a zároveň rozepsaný dopis, který připomíná žádost o výkupné.

6x02 - Clean Up (Úklid):

Pohřešovanými jsou tentokrát Leo Cutler a jeho 18letá dcera Hannah. Když se manželka vrátila domů, zjistila, že jsou oba pryč. Zpočátku se detektivové domnívají, že zmizení má něco společného s Cutlerovou prací, uklízí totiž prostory po násilných činech a podobných záležitostech, a prověřují tímto směrem některé stopy.Vyslýchají i přítele Hannah, Jaye. Mezitím se najde auto Hannah a posléze i mrtvá Hannah uprostřed lesa, nedaleko místa, kam ráda chodila. Později je na opuštěném místě nalezen postřelený Leo Cutler...

6x03 - Res Ipsa (Res Ipsa):

Po natočení kritické reportáže na adresu místní nemocnice zmizí reportérka Christiane Woods. Detektivové zprvu hledají podezřelého hlavně mezi nemocničním personálem. Posléze se však ukazuje, že reportérčino zmizení souvisí se smrtí jejího 22letého syna Davise, který zemřel před rokem jako dobrovolník v Guatemale a jeho tělo se nikdy nenašlo.

6x04 - Baggage:

Po návratu z baru Rhonda se svým přítelem Kenyonem právě nastupuje do auta, když jsou znenadání překvapeni zásahem policistů. Krátce na to je Kenyon jedním z policistů zastřelen. Policista byl totiž přesvědčen, že Kenyon ve voze sahá po zbrani. Rhonda tvrdí, že Kenyon u sebe žádnou zbraň neměl a rozhodne se svědčit. Místo schůzky se svým právníkem se však objeví na seznamu pohřešovaných. Detektivové procházejí jména policistů, kteří se zúčastnili zásahu a zároveň pátrají v minulosti Rhondy a Kenyona. Kenyon byl již v minulosti vyšetřován kvůli jeho kontaktům s drogovým podsvětím řízeným brooklynským gangem vedeným právě Rhondiným bratrem Wallacem. S ním Rhonda přerušila veškeré kontakty zhruba před rokem po jeho těžkém zranění, kdy se přestěhovala do Queensu, sehnala si práci a začala nový život s Kenyonem. Přes reverenda Washingtona a detektiva Chamberse, který již dva roky Rhondina bratra a jeho gang sledoval, se vyšetřovatelé dostávají až k Joe Brooksovi, jednomu z členů gangu, který byl spatřen u Rhondina bytu krátce před jejím zmizením. Podaří se dostihnout i samotného Wallace, který nedokáže přesvědčivě vysvětlit, proč Rhonda jela v jeho autě, a tvrdí, že Rhonda po něm chtěla, aby jí pomohl najít policistu, který Kenyona zastřelil. Vyšetřovatelé se tak zaměří na policistu Jima Pokaskiho. Ten potvrdí, že u něho Rhonda byla a že jí řekl, jak dostali tip, že ve vozu je heroin a pod sedadlem zbraň a v autě měl být její bratr. Nevěděl však, kdo tento tip policii dal. Podezření padá na Evana, dalšího člena gangu, kterého zachytila jedna z kamer. V průběhu dalšího pátrání je nalezen Joe Brooks mrtvý a Evan postřelený. Nalezený mobil pak vede ke Conanu Edwardsovi, zaměstnanci klubu. Ten přizná, že po něm Wallace chtěl, aby dosvědčil, že viděl Kenyona, jak se natahuje po zbrani. Rhonda si myslela, že Kenyona zabil Evan a ten je přesvědčen, že Wallace věděl, že Evan donáší informace policii a vše připravil. Rhonda se rozhodla vyřešit si vše přímo s Wallacem, policie ji však dostihla a dohodli se na společném postupu, kdy Rhonda napomohla k zatčení svého bratra. Dannymu se při řešení případu připomněla jeho vlastní minulost, jak omylem téměř zastřelil malého chlapce.

6x05 - Run:

V Rushlight Distribution dojde ke střelbě, po které jsou nalezeni dva mrtví, jeden člověk v kritickém stavu a další tři zraněné se podaří brzy stabilizovat. Střílel Craig Fitzpatrick, který se po činu sám rovněž zastřelil. Od doby střelby je pohřešována Kelly Schmidt. Doma se nezdržuje zdá se, že se jí někdo vloupal do bytu. Analýza telefonátů vede k Maggie Jens, jež Kelly často volala a navíc bydlí na stejné adrese jako Craig. Ukáže se, že Maggie Craiga opustila a šla bydlet do motelu. Pokud jde o Kelly, Maggie si vzpomněla, jak onehdy u ní náhodně objevila velké množství ukradených GPS zařízení. Kelly jí sdělila, že potřebovala peníze a že dá vše do pořádku. Maggie se rovněž zmínila o Kellyině příteli, jehož informace dovedou vyšetřovatele k otci Kelly – Byronovi, a ten je informuje, že Kelly je vlastně Sue a měla by s ní být i její dcera, jeho vnučka, Jasmine. Byron je neviděl již dva roky...

6x06 - Where and Why:

Mezi Tomem Sweeneyem a Allenem Hayesem dojde v průběhu vysokoškolské přednášky ke sporu nad vězeňskou reformou, který přeroste ve rvačku. Tu následně jedna ze studentek nafotí na mobil a Tom ji najde při svém nočním surfování na internetu. Poté odchází z pokoje a od té chvíle je nezvěstný. V jeho pokoji naleznou vyšetřovatelé nacistickou pásku na rukáv a v počítači nenávistné rasistické e-maily, které pravděpodobně vyvolala nahrávka. Tomova přítelkyně Rachel však tvrdí, že Tom rasista není, pouze byl v poslední době divný, dokonce s ní neslavil ani výročí a žádal ji o tři dny, aby mohl něco vyřešit. Ukazuje se, že Tom volal Allenovi a domluvil si s ním schůzku, na kterou ale podle záznamu z kamer Allen nepřišel, zato je z nahrávky patrné, že s Tomem mluvil jakýsi starší černoch, který ho poté vtlačil do auta. Z dalšího vyšetřování policisté zjistí, že za Tomovým zmizením jsou dávné rodinné tajemství.

6x07 - Absalom:

6x08 - Fight/Flight (Mimo ring):

Ze zápasu v boxu mezi Hansenem a Hendricksem vyjde vítězně Brett Hendricks, který je následně na to pohřešován. Domovník našel krev, která byla později identifikována jako Hendricksova a zavolal policii. Hendricks během samotného zápasu žádné větší zranění neutrpěl, jak potvrzuje jeho trenér Don Foster. Podezřelým by mohl být právě Gerry Hansen, ten však ležel v nemocnici s otřesem mozku. Vyšetřovatelé zjistí, že Hendrickse nedávno navštívil amatérský hráč Robert Zambrano, kterého však naleznou mrtvého s injekcí trčící z ruky. Pitevní zpráva prokáže, že se nemohl zabít sám. Podaří se vypátrat i majitele zastavárny Perryho Hubera a ten přizná, že po něm chtěl Hendricks alibi na jednu noc a další den chtěl dovézt do Portchesteru. V Portchesteru Hendricks odcizil auto, jeho majitelka, modelka Keira, však krádež nenahlásila. Hendricks se jí prý přiznal, že ho jako dítě jakýsi muž bil a teď se s ním chce sejít. Poté se v kufru vozu Keiry naleznou kradené zbraně. Když s ní však vyšetřovatelé chtějí znovu mluvit, nemohou ji najít. Pátrají tedy po muži, který Hendrickse v dětství bil. Podle Sarah by jím mohl být matčin přítel Jerry Treadwell, který je ale již tři roky mrtvý. V úvahu tedy připadá pouze jeho syn Hashim Wasi.

6x09 - One Wrong Move (Jeden chybný krok):

Další pohřešovanou je Lindsay Bynum, která se ztratila na cestě po návštěvě vězení, kam chodila každý týden za svou někdejší spoluvězenkyní, s níž nějakou dobu seděla v jedné cele, když byla odsouzena za zpronevěru. Lindseyina švagrová Natalie přizná, že u ní viděla velké množství peněz, minimálně 5000 dolarů. Ukazuje se, že do případu by mohl být zapleten i Lindseyin 16letý syn Mason. Detektiv Mars rovněž pokračuje v pátrání po unesené servírce Angele. podezřelým je Joe Giusti se svým společníkem, kteří mají na svém kontě zřejmě dalších 12 dívek. Posléze se ozve matka Angely, že se jí dívka pokusila zatelefonovat. Sledování telefonu vede detektivy do nočního podniku, kde najdou jiné dívky a zatknou Joa. Mapováním telefonátů se pak dostanou až k nedaleké dodávce, kde objeví tělo jedné mrtvé dívky, ale zároveň ještě živou Angelu.

6x10 - Claus and Effect (Vánoční nálada):

Pohřešovaným je 23letý student Glen Beckett, který dělá Santa Clause. Zdá se, že Glen měl u sebe zbraň, v jeho bytě se najde výhružný dopis a za poslední dva týdny uložil na svůj účet poměrně velké peníze. Jeho šéfová Brenda si vzpomněla, že Glen měl konflikt s jakousi ženou, o které tvrdil, že se s ní rozešel a ona z toho šílí. Na základě fotek se onu ženu podaří najít. Policistům vypráví, jak byla u toho, když Glena napadl jiný velký a tlustý Santa Claus, a pomůže jim vytvořit jeho podobiznu. Od Glenova profesora zjistí, že Glen měl dívku Zoe, která ho opustila a jeho to zřejmě hodně sebralo. Glen odešel ze školy uprostřed projektu, který byl tajný a který sponzorovala společnost Lithicorp, která mimo jiné uzavírá velké armádní kontrakty. Přes záznamy z kamer se pak vyšetřovatelé dostávají k jinému Santovi – Russellu Beemanovi. Gleno mu navrhl, mu může dělat společníka v herně a o zisk se rozdělí. Russellovi tvrdil, že provedl cosi špatného a aby to odčinil, dělá nyní Santu...

6x11 - 4G (Byt 4G):

Dalším pohřešovaným je Scott Lucas, který právě pracoval pro právníka Eli Rudolpha a sledoval radního Geoffreyho Pfeiffera. Ve chvíli, kdy ho přistihl ve společnosti prostitutky, zmizel. Na místě zůstala stát jen jeho dodávka. Právník Rudolph seznamuje vyšetřovatele s případem, na němž Scott pracoval - Vince Marano v něm žaluje jednoho z řidičů, Arta McCormicka, který ho srazil autem, ale vše nasvědčuje tomu, že mu Marano vběhl pod auto úmyslně. Postupně se vyjasňuje, že McCormick byli s Vincem na věci domluveni a že Scott na to přišel. McCormick za ním zašel, aby se s ním dohodl, a všiml si, že Scott nahrává ženu, kterou poté potkal na schodišti domu. Jak se ukáže, Scott sledoval více bytů v domě, naposledy se připletl do případu drogového dealera...

6x12 - Article 32 (Článek 32):

Hledanou je tentokrát 24letá Laura Richardsová, která byla za krádež v obchodě odsouzena k pěti týdnům prospěšných prací. Zmizení nahlásil Joel Kemper, její vedoucí z nemocnice, kde Laura modelovala a zdobila protézy pro válečné veterány. Kemper upozornil vyšetřovatele na Malcolma Raynera, který se okolo Laury motal a ona z něho měla údajně obavy. Pátrání ukazuje, že Laura přišla Malcolmovi na nějaké podvody, ale slíbila, že ho neprozradí, když jí zfalšuje dva podpisy. Podle všeho se pokusila ukrást auta z podniku svého otce, ten však odmítá, že by měla Laura s krádežemi něco společného. Majitelka jednoho z kradených vozů se přizná, že dostala auto výměnou za jisté zboží. V garáži, kterou jim popíše, poté najdou výbušniny a zdá se, že bylo připravováno vyhození části univerzity do povětří. Jak se zdá, Laura se však v poslední chvíli rozhodla z akce odejít...

6x13 - Hard Reset (Úplné vypnutí):

Vivian pokračuje ve svém pátrání po Franklinovi Romarovi tak, jak to slíbila Angele. To směřuje na kliniku dr. Douglase Capella, kde se prováděly potraty sexuálních otrokyň, což potvrdila i Angela. Představou je, že dr. Capell přivede vyšetřovatele k Romarovi. Situace se však začne komplikovat ve chvíli, kdy dr. Capell tvrdí, že na totéž se ho již ptal Jack a ten není od samého rána k zastižení. Vychází najevo, že si od onoho doktora převzal záznamy, a vzápětí je nalezeno jeho auto, ke kterému se nějakým způsobem dostal Romar a podpálil ho. Ze záznamu telefonního hovoru se zdá, že Romar telefonoval s Robertem Newtonem, právním zástupcem Sharon Brooksové, ženy, která vedla nevěstinec, ten to však popírá. Pátrání po Jackovi vede do opuštěné továrny a tam vyšetřovatelé nalézají kaluž krve a známky tažení těla, situace nevypadá příznivě. Mezitím se po Jackovi shání Yvette Josephová, jedna z klientek dr. Capella, které Jack údajně slíbil pomoci. Yvette identifikovala Romara a vyšetřovatelům popsala místo, které navštívila při jednom z večírků.

6x14 - A Bend In the Road (Zatáčka):

Zatímco nalezený Jack je v kritickém stavu převezen do nemocnice, Vivian dostává zprávu o pohřešované šestnáctileté dívce Dianě, která se po tréninku nevrátila domů. Diana strávila své dětství po nemocnicích a před dvěma roky podstoupila transplantaci srdce. Od té chvíle se hodně změnila, z uzavřené dívky se stala jedna z těch, které si chtějí svůj život skutečně užít. Vyšetřovatelé vyslýchají její přítelkyni Kelli i jejího bývalého přítele Joea a dozvídají se, že Diana byla ten den na večírku a chovala se tam poněkud zvláštně, dokonce si vzala extázi a bylo jí zle. Kelli u ní počkala do rána, než se jí udělalo lépe. Co se s Dianou stalo pak, neví. Další informace přicházejí od spolužáka Craiga, který pomáhal Dianě nalézt adresu Roye Jenkinse a byl svědkem toho, kdy za Dianou přiběhl rozhněvaný otec kvůli článku, který napsala o jeho synovi. Ukazuje se, že jeho syna Paula zabil opilý muž a datum nehody se shoduje s datem, kdy Diana dostala nové srdce. Diana navštívila dům Jenkinsových pod záminkou, že chce o Paulovi napsat článek, mluvila s jeho matkou, kterou její návštěva naprosto vyvedla z míry. Když se o celé záležitosti dozvěděl Paulův otec, vyhledal Dianu před školou a požádal ji, aby již nikdy nic podobného nezkoušela. Diana však o několik hodin později zašla k Jenkinsovým znovu s tím, že jim lhala, a přiznala se, že má Paulovo srdce. To zaslechl Paulův bratr Tim, který v době nehody auto řídil a strávil několik týdnů v nemocnici. Rodiče mu dosud o darování orgánu neřekli. Rozčilený sebral Royovu zbraň a Dianu někam odvezl...

6x15 - Deja Vu (Deja vu):

Podnikatel Jay McCann se po třech letech po autonehodě probírá z komatu. Zotavuje se poměrně rychle, ale krátce před propuštěním se nevrátí z procházky. Prověřuje se verze, že jeho zmizení může souviset s jeho předchozím životem, případně i s onou autonehodou. Podle jeho ženy Kimberley se Jay skutečně ten večer choval podivně a v jeho kufříku našla šek vystavený na sto tisíc dolarů, neví však, komu byl určen. Detektivové procházejí Jayovy záležitosti související s firmou, vyslýchají jeho bratra Kevina. Je zřejmé, že se Jaovi začaly vybavovat útržky vzpomínek a dokonce zašel za lékařem, aby mu pomohl si na událost znovu vzpomenout. Náhodný záznam pořízený na ulici zachytí Jaye, jak mu vyhrožuje muž se zbraní...

6x16 - A Dollar and a Dream (Sen o bohatství):

Pohřešovanou je tentokrát mladá dívka Lacey Moran, která předchozí měsíc vyhrála ohromnou sumu peněz a poté se přestěhovala do nového bytu. Bývala servírka naposledy kempovala společně se svou nejlepší kamarádkou Paulou, jejím bratrem Jeffem a manželem Eliotem. Domů se údajně vracela dříve než oni, neboť měla dohodnutou jakousi schůzku. Detektivové se probírají Laceyinými finančními záznamy a zjišťují, že svým přátelům půjčovala hodně peněz a přispívala i na různé charity. Ukáže se, že výherní tiket zakoupil Desmond Carter, muž, který zemřel na rakovinu a o kterého se Lacey starala. Za nedlouho poté se u Lacey objevil Desmondův syn a obvinil ji, že los ukradla, protože vyhrála stejná čísla, která dával otec od jeho dětství, a jsou to data narození jeho a jeho matky. Lacey mu slíbila, že až se vrátí z výletu, peníze mu vrátí...

6x17 - Driven (Na rozcestí):

Detektivové vyšetřují zmizení Connora Banese, který se živil odtahováním vozů. Tento muž před nedávnem zachránil život malému chlapci, kterého málem přejel autobus. Podle jeho přítelkyně i dalších známých se Connor od té chvíle hodně změnil a pomáhat druhým se pro něho stalo adrenalinovou záležitostí. Podle záznamů z mobilu se vyšetřovatelé dostávají k možnému podezřelému Frankovi, který měl nedávno s pohřešovaným konflikt. Ten ale odmítá, že by Connora zabil. Byl však svědkem toho, jak Connora napadl jiný muž a detektivům poskytne jeho podobiznu. Pátrání odhalí Connorovu skrytou minulost. Bral drogy a léčil se ze závislosti, ale byl také jediným, kdo přežil velký požár domku v Iowě, při kterém se udusili kouřem žena Nicole a její malý synek Andrew. Mužem z portrétu je právě otec Nicole. Ten přizná, že Connora vyhledal a chtěl ho zabít. Po té, co mu však Connor popsal celou událost, si své jednání rozmyslel, neboť pochopil, že mu to dceru a vnuka stejně nevrátí. Teprve prodej Connorova mobilu přivede detektivy do čtvrti, kde se Connor naposledy pohyboval. Jedna z žen potvrdí, že tam Connor zachraňoval malého kluka Michaela před drogovými dealery, ale vzápětí dodá, že sám Michael je také velký darebák...

6x18 - Satellites (Nový začátek):

Z kavárny se ztratí čtyři lidé. Jejich zmizení nahlásí majitel podniku, který se dostavil na místo o hodinu později. Ze záznamu z kamery se zdá, že do kavárny vtrhl jakýsi muž a ostatní si odvedl jako svá rukojmí. Na první pohled lze vyloučit loupežný motiv. V první řadě je třeba identifikovat všechny pohřešované a zjistit, co mají společného. Díky použití zákaznické karty, mobilnímu telefonu i poznávací značce auta se podaří zjistit totožnost Dana Mahoneyho a Juliana Simonsona. Ze záznamu je zřejmé, že útočníkem je profesionální policista či voják. Zvláštní je, že přátelé dotyčných nikoho z ostatních pohřešovaných nepoznávají.

7x01 - Closure:

7x02 - Push Come The Shove:

7x03 - Cloudy With a Chance of Gettysburg:

7x04 - True/False:

7x05 - Rise and Fall:

7x06 - Live To Regret:

7x07 - Rewind:

7x08 - Better Angels:

7x09 - Push Comes to Shove:

7x10 - Cloudy with a Chance of Gettysburg:

7x11 - Wanted:

7x12 - Believe Me:

7x13 - Once Lost:

7x14 - Friends and Neighbors:

7x15 - Chameleon:

7x16 - Skeletons:

7x17 - Voir Dire:

7x18 - Daylight:

7x19 - :

7x20 - :

7x21 - :

7x22 - :