1x01 - Pilot:

Tým Dr. Lightmana je nasazen k výslechu mladého studenta který je podezřelý z vraždy svojí učitelky. Tento případ komplikují také rodiče obviněného, kteří sou náboženského vyznání Svědci Johovovi. Dalším z případů o které se zajímají a vyšetřují je kongresman, který platil prostitutkám za sex. Navíc v tomto díle se tým Dr. Lightmana rozroste o nového člena.

1x02 - Moral Waiver:

Dr Lightman je povolán na vojenskou základnu, k prověření výpovědi vojína Lakeové, která obvinila svého velícího důstojníka seržanta Scotta ze znásilnění. Druhým případem který se v tomto díle řeší je basketbalová hvězda a budoucí superstar NBA Earl White, který byl obviněn za přijmutí úplatku.

1x03 - A Perfect Score:

V tomto díle tým řeší vraždu dcery federální soudkyně které vražda je určitým způsobem spojena s nekalostmi na střední škole kterou navštěvuje. Navíc se nezdá tak perfektní, jak její matka zpočátku tvrdí. Druhým případem je pilot NASA který je obviněn z úmyslného zničení testovacího letounu. Mimojiné i Calova dcera Emilly se dostane do problému se svým otcem.

1x04 - Love Always:

1x05 - Unchained:

1x06 - Do No Harm:

1x07 - The Best Policy:

1x08 - Depraved Heart:

1x09 - Life Is Priceless:

1x10 - The Better Half:

1x11 - Undercover:

1x12 - Blinded:

1x13 - Sacrifice: